Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire figyeltek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire figyeltek a nőre/nő igényeire kaland/szexkapcsolat során? Fontos számotokra, hogy a nőnek is jó legyen/élvezze, vagy inkább magatokra figyeltek, hogy nektek legyen élvezetes és kielégítő?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Odafigyelek rá hogy nagyon jó legyen neki mert akkor nekem is jó amolyan kölcsönös izgalom!

f

2023. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy oda figyelek ez alap
2023. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt fogja írni,hogy odafigyel.

Valójában nőt sem láttak még ruha nélkül.

2023. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, mert az izgat ha élvezi a másik amit művelek vele.
2023. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel amondó vagyok, hogy azt kapom vissza amit adok (jó esetben), így alap hogy a nő igényeinek kielégítése a cél. Aztán remélhetőleg ő is viszonozza. Nyilván ennek köszönhetően voltak több éves barátság extrákkal témáim. 33/F
2023. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha úgy gondolom, hogy lehet belőle folytatás később, akkor odafigyelek, hogy neki is jó legyen. Ha csak egyszeri alkalomra számítok, akkor nem nagyon szoktam odafigyelni.
2023. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos számomra hogy jó legyen a nőnek, ez alap nálam.
2023. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig odafigyelek. Akkor és ott abban a pillanatban még ha az csak addig is tart de ő a mindenem. Máshogy nem lehet.
2023. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az önző barmok magukra, a normális pasik a partnerükre is figyelnek. Ettől még ez nem bemondásra működik, hanem a másik viselkedéséből, az apró jelekből lehet levenni.
2023. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!