Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kellett volna elmondanom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna elmondanom a barátnőmnek, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és még szűz. Elmondtam a barátnőmnek, és ő elhagyott. Azt mondta, hogy nem akar tanítani, és jobbat érdemlek nála. Tényleg ilyen gáz, hogy ennyi idősen még szűz vagyok? Így nem kellek egy nőnek sem?

Eddig eszembe se jutott, hogy elmenjek egy prostihoz, mert undorítónak tartom, de most komolyan megfordult a fejemben.

Szerintetek érdemes lenne elmennem egy prostituálthoz?



2015. okt. 15. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg itt majd találsz olyan lányt, akinek nem feltétel, hogy meg legyen a vizijártasságid punából!

Ha ő is kezdő, elszöszmötöltök szépen együtt!

Az szép amikor együtt tapasztaltok meg mindent!

60 éves vagyok, de még nem voltam fizetőssel.

Úgy érezném akkor már nem vagyok férfi!

Ha fizetnem kell érte!

2015. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ilyen idősen fogok még szűz lányt találni, akivel együtt fedezhetnénk fele ezeket az örömöket.
2015. okt. 16. 09:24
 13/64 PearlDiver ***** válasza:
100%

Miért nem hiszed? Ha feladod, máris elbuktál.

Állj fel haver és kitartás! :)

2015. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
99%

Milyen hülyeségeket tanácsoltok már neki te jó ég... Egyet mondok, aki nem szűz 20+ férfi, az húzzon innen a fenébe, mert marhaságokat beszél.

Aki nem szűz férfi, az egy percig nem fogja megérteni a problémánkat, még csak megközelítőleg sem.


Pontosan 24 voltam, amikor szakítottunk a barátnőmmel, mert szűz voltam és elmondtam neki. Kb ez volt a lényeg...de nem ilyen konkrétan. A nők akkor is kidobhatnak, hogyha nyilvánvalóan max furcsának találják is. 5 hónapig nagyon szeretett, aztán utána megváltozott minden, mikor elmondtam.

Sokszor csak azért dobnak ki, mert egyszerűen látják rajtad, hogy elment az önbizalmad ettől. Feszengsz, szorongsz és véged. Kiszagolják az alsóbbrendűségérzésedet és egyszerűen otthagynak, pusztulj el magadban. Kinek kell egy önbizalomhiányos béna srác? Főleg a csinos öntudatosabb csajok ilyenek.


Most megint otthagyott a "barátnőm" 1 hónap után, pedig el se mondtam neki a dolgot, egyszerűen eljött velem párszor randizni, nagyon lelkes volt, csomó szexuális téma is előjött (nem mondtam el a "titkomat")... szóval részemről teljesen beleéltem magam, kb beleszerettem. Valószínűleg megint a gyengeségem miatt volt ez az egész, hiába eléggé szorongtam a szüzességem miatt, és hogy kamuznom kellett. Bár próbáltam nem önbizalomhiányosnak lenni, sajnos kiszagolta a gyengeségeimet és megmondta hogy nem szeretne többet találkozni, mert nem váltottam ki belőle azt a hatást amit kéne. (Nálatok nőknél, nem tudom hogy a f...ba van bekötve az agyatok, de nekem sohasem voltak ilyen instabil érzelmeim. Nekem bejön egy csaj, elmegyek vele randizni, ha meg nem, akkor el se megyek kb...)


Tehát összegezve: Ha elmondod az a baj, ha nem mondod el akkor meg az. Mindenhogyan szar vagy.


Ezen túl kell esni barátom, és ennek egyedüli módja egy kedves barátságos lakásos lány. Befizetsz hozzá egy tesztkörre, kedvesen beinvitál, viszel neki virágot, csokit. Szépen csókolgat mint egy barátnő, és eltöltötök egy romantikus órát. Nem fogsz megtanulni szexelni, de legalább érzel egy nőt kívül belül. Elfelejted a szüzességet mint szót, örökre. Ki ne ejtsd többet. Soha senkinek ne mondd el a dolgot. A sztori annyi, hogy egy barátnőddel vesztetted el.


Nincs velünk semmi baj látod, nekem is volt sok barátnőm. sőt kimondottan jó nők (igaz lelkileg sérült volt mindegyik az fix :D) csak szorongunk a szüzesség miatt és nem vagyunk egy nagyképű alfahím állatok. Érzékenyek vagyunk, és az agyunkat már megbéklyózta ez a szüzesség nevű rém. Minél előbb szabadulni kell tőle. Ez az egyetlen út, hogy kitörj ebből a ketrecből, mert úgy jársz mint én...

2015. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
99%

Egyébként ilyen esetekre a pszichiátereknek államilag felírt dugásrecept kéne erre szakképzett "szex-nővérkéknél" akik bevezetik az érzékeny lelkű srácokat az örömök művelésébe.


Pont ahogy régen az apák elvitték kuplerájba a fiúkat, hogy essenek át a tűzkeresztségen. Csak itt államilag :D

Sokan használna a társadalomnak, hogy férfiakat nevelne fiúkból :D


Lehet lepontozni, véresszájú prostigyűlölő nőszemélyek :D

2015. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
59%
14-es válaszoló! Én csak azt nem értem, hogy ha tudod (tudni véled) a megoldást, akkor miért nem léped meg magadnak?
2015. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
96%

Most fogok elmenni nemsokára. Csak reménykedtem benne, hogy találkoztam végre egy normális lánnyal, aki jófej, kedves, intelligens... ráadásul szexuálisan is vonz eléggé.


Csak az volt a bökkenő, hogy nem voltam képes vele férfiállatként viselkedni. Ez a kevésbé jó nőkkel simán megy. Egyszerűen lesz.rom. Nem írok? Nem válaszolok? Kit érdekel?

Foglalkozok vele, hogy mit gondol rólam? Leszarom! Meggondolok-e bármit is amit kimondok, esetleg bántó lehet, vagy túl erős? Leszarom... hát menjen, jön 2 másik helyette :D


éééés ezt imádják, halálosan szerelmesek lesznek ebbe a pimasz határozott elsőrendű férfiállat magatartásba.


Csak ha találkozok egy olyan nővel, mint akivel legutóbb, vagy azelőtti barátnőm, akkor végem... Akkor képtelen vagyok erre, mert rettegek mivel rontom el. Próbálok önmagam lenni és persze határozott... de elgyengülök, összetörök és elbizonytalanodok. Ezt kiszagolják és ebbe a képbe még belejön a szüzesség... és végem.


Szóval most már el fogok menni nemérdekel. Vicces hogy itt felajánlották páran GYK-n lányok, hogyha küldök fotót akkor "segítenek"... de ez inkább szánalmas kb. Mondjuk az se teljesen ép aki gyakorikérdéseken keres szűz szexpartnert :D

2015. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
94%
én 22 évesen mentem el prostihoz 2 alkalommal is, de egyáltalán nem olyan mint amilyenre számítottam, arra jó volt hogy ismerkedjek egy kicsit a női testtel, viszont olyan megfelelési kényszerem volt, és nehezítette a helyzetet h egyre csak telt az idő. 23 évesen jöttem össze barátnőmmel neki előszőr kamuztam h több nővel voltam már előtte, igazából ha a barátnőd szered így is úgy is szeret és nem fog elhagyni, én csak azért nem mondtam el mert cikis dolognak tartottam
2015. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%

Ja hát itt nem is a szexről van szó főleg, hanem, hogy mit jelképez számodra a szüzesség.


kb 23 éves koromig nem is tartották gáznak a csajok, csak furcsának... és akkor kezdett el nyomasztani engem is... onnantól kezdve nehéz férfiasan viselkedni. Jobb olyankor már túllenni rajta, egy pipával kevesebb.

2015. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna elmondani!

Kikérdezni hogy volt-e már szűz fiúval, és a reakciójához képest mondani, vagy sem! Én nem tenném függővé egy lánynál soha!

És ha nem akarná elmondani az sem zavarna!

De ne bánd majd akad más, ha nem máskor, most , itt!

2015. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!