Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kellett volna elmondanom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna elmondanom a barátnőmnek, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és még szűz. Elmondtam a barátnőmnek, és ő elhagyott. Azt mondta, hogy nem akar tanítani, és jobbat érdemlek nála. Tényleg ilyen gáz, hogy ennyi idősen még szűz vagyok? Így nem kellek egy nőnek sem?

Eddig eszembe se jutott, hogy elmenjek egy prostihoz, mert undorítónak tartom, de most komolyan megfordult a fejemben.

Szerintetek érdemes lenne elmennem egy prostituálthoz?



2015. okt. 15. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%

Lusta vagyok végigolvasni,annyi hozzászólás van...szerintem nem gáz,hogy elmondtad a nődnek,ő a gyökér,mert emiatt elhagyott.

23 éves szűz férfi.

Hm.

Nem szégyen,de irány azonnal egy prostihoz!

2016. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Én 28 évesen vagyok szűz.

F

2016. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok még. 23F
2016. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Jó,hogy elmondtad neki. Ez egy ribi.

Ha engem valaki amiatt dobna,hogy szűz vagyok ..nem is lenne kár érte.

18L

2016. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!