Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kellett volna elmondanom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna elmondanom a barátnőmnek, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és még szűz. Elmondtam a barátnőmnek, és ő elhagyott. Azt mondta, hogy nem akar tanítani, és jobbat érdemlek nála. Tényleg ilyen gáz, hogy ennyi idősen még szűz vagyok? Így nem kellek egy nőnek sem?

Eddig eszembe se jutott, hogy elmenjek egy prostihoz, mert undorítónak tartom, de most komolyan megfordult a fejemben.

Szerintetek érdemes lenne elmennem egy prostituálthoz?



2015. okt. 15. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
(Egyébként én nem vagyok alfahím, viszont jó a humorom... 5-ből 4 nőm kiemelkedően jó csaj is volt. Értelmes, intellektuális jó nő. Nem is tudom hogy szedtem fel őket, inkább szerencsém volt :D ehhez az is kell... sok évente jönnek ilyen jó nők egy hozzánk hasonló non-alfa pasinak. ...és iszonyú nehéz velük. Ez fix :D...akibenkicsit ott a dög, már fel is cuppantja a női extra öntudatot)
2015. nov. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vallásos vallás nélkül is lehet hinni. Nem szeretem ezt az evolúciós megközelitést az itteni sok szerencsétlen is ezzel jön akik a külsejük miatt hisztiznek is ezekkel a példákkal, holott lehet bennük van a hiba nem a külsejükben. A tetszés is olyan dolog ami teljesen ízlés kérdése nekem tetszett egy olyan lány aki másoknak nem tetszett. Volt olyan hülye ismerősöm aki szépségkirálynőnek tartotta és jött azzal, hogy milyen jó iskolai végzettsége van és mondta azokat a szarságokat amit a többi ismerősöm. Neki is voltak ilyen önbizalomhiány problémái a múltja miatt és ezt mlm piramis játékkal kompenzálta hogy majd ő ezzel gazdag lesz és boldog élete lesz. Annakidején én is ezt csináltam vele mondván sok pénzem lesz lesz jó sok nőm, aztán óriásit csalódtam benne és a haverjaimban is akik rámtukmálták ezt az mlmet és nekem is tukmálnom kellett ezerrel, elég nagyképű lettem mellé. Aztán abbahagytam és nem sokkal később saját utamat kezdtem járni.
2015. nov. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:

Azt akarom ezzel mondani, hogy nem a múló örömökben kell a boldogságot keresni hanem magunkban. A pénz se hozza meg ezt.

Azt se szeretem mikor végzettségben vagy munkahelyi pozicioban mérik az emberi értékeket, a pénz is csak egy papír. Az a fontos, hogy valaki boldog legyen ehez nem kell olyan nagyon sok pénz meg vezetői pozició csak élvezze amit csinál és meghozza majd a gyümölcsét.

Az embereket se lehet így kategorizálni ahogy te tetted, hogy jó nő nem jó nő, lehet teljesen eltér az ízlésünk és másokat mondunk szépnek. Majd később irok még.

2015. nov. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nekem édesmindegy kinek mitől jön meg az önbizalma. Egyetemi ismerősöm mindenki szerint irritáló, nagyképű, alacsony és mongúz feje van. Mégis megszerezte az egyik legjobb nőt az egyetemen.


Az önbizalom a lényeg, és a lazaság. Már több helyre leírtam mit keresnek a jó nők. Általánosítok, mert lehet általánosítani. Én pontosan tudom mi a jó nő definíciója, és ha nem is teljesen és örökérvényűen, de hidd el tudják magukról... ezekkel a csajokkal már nem tudsz úgy bánni elsőre mint a kutyulikkal, akik a pokolba is követnének mert szerelmesek beléd. Főleg ha válogatós vagy, kevés lány tetszik. Igen, inkább én is maszturbálok a sarokban, mint egy olyan kutyussal járjak, aki nem izgat szexuálisan, és intellektuálisan sem. Tehát a jó nőkhöz iszonyú nagy önbizalom kell, főleg azért mert meg is kell tartani őket. Hidd el, ez sokkal de sokkal nehezebb feladat, mint ahogy elméletben szépen levezeted. hogy szerelem, meg bla bla.


Miután meghódítottad a nőt, akkor jön csak a neheze. Rettentően képben kell lenned, önmagaddal. Itt ha elgyengülsz, kiszagolják és véged. Kicsit egészségesen flegmának is kell lenned, ezt egyszerűen alapkövetelmény a jó nőknél. Ők nem egy unalmas talpnyaló szart akarnak, hanem azt az egyet, aki mellett nőként érezhetik magukat. Először én is elkövettem a hibát, hogy összejöttem egy eléggé szép és kedves lánnyal, de túlságosan ellangyultam. Ő a határozott férfias fellépésembe szeretett bele, nem abba aki lesi minden kívánságát. Pedig sokszor bele lehet esni ebbe a hibába, ott áll előtted életed nője, és nem bírsz lazán önmagad lenni mert annyira belezúgtál. Sajnos sokszor ez vezet ahhoz, hogy a csaj egyszerűen megunja ezt, és keres egy olyan pasit, aki mellett kicsit "izgalmasabb", veszélyesebb. Ezt én rettenetes véráldozatok alapján tanultam meg. Elméletben szépen működnek a gondolataid, csak a valóság meg tök más. MINDIG!

2015. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még az önbizalomhoz. Ha neked van az jó. Örülök, hogy megbékéltél magaddal, hiszel magadban. Ez egy jó pont a nőknél.

Én viszont nem békéltem meg magammal, mert tudom, hogy többre vagyok hivatott, mint szaros TESCO polctöltés, vagy újságkihordás. Lehet nem pénzben és végzettségben mérik az emberséget, de én alapból genetikailag szorongó jellem vagyok. Viszont nagyon büszke tudok lenni az elért céljaim miatt, főleg arra, hogy ha minden jól megy olyan állásom lehet, ami nekem játék. Nagyon sok véráldozat van ebben is részemről... és ez hozzájárul az önbizalmamhoz. Kutató-fejlesztő mérnökként ha belenyúl az ember a dolgokba, akkor simán lehet baromi jól fizető állása, úgy hogy csak szórakozik munka gyanánt. Testvérem most lett 40, és ő ezt elérte. Majdnem 1M-et keres itthon mérnökként, és imádja a csapatát. Ugyanakkor nem lett egy elszállt nagyképű szar, hanem inkább kirándulgat a menyasszonyával, utazgatnak, élményeket gyűjtenek, a családi házukat tervezgetik, építgetik stb... Nekem ez a példaképem "pénz" gyanánt. Egy szerény de mégis valós egzisztencia, amire büszke lehet az ember. A nők - bár nem mondják nyilván, de 30-hoz közeledvén egyre jobban vágynak egy ilyen egzisztenciális biztonságra... és ha szerény mellé az ember, nem böszmélkedik a nagy fekete kocsijával, akkor sokkal vonzóbb is a mi általunk kedvelt "jó nőknek".

Pénzen nem lehet megvenni mindent, de ügyesen használva rengeteg lehetőség nyílik ki. Igen a nőknél is.

2015. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
53%
egyértelműen a barátnőddel volt a gond és nem veled.. valószínüleg nem is szeretett igazán ha csak ennyiért hip-hopp ott is hagyott hiszen ha türelmes lett volna és elfogadó lehet hogy nagyon pozitívan csalódott volna.. én a barátommal együtt veszítettem el, ő akkor 21 volt én pedig majdnem 23 és nagyon jó emlék marad.. szerintem NE menj el prostituálthoz mert az egy negatív pont lehet a következő barátnődnél és sokkal rosszabb mint a szüzesség hogyha ő tényleg szeret és nem csak használni akar.
2015. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:

"szerintem NE menj el prostituálthoz mert az egy negatív pont lehet a következő barátnődnél és sokkal rosszabb mint a szüzesség hogyha ő tényleg szeret és nem csak használni akar."


Nem kell elpofázni, ennyi a titka csak :D és akkor meg sem történt. Aki elmondja, az jó nagy segg... ugyan úgy a szüzességet elmondani is hiba bizonyos esetekben.

2015. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne menj prostihoz szerintem. Az elég megalázó lenne ha egyszer már komoly kapcsolatban leszel, hogy fizetned kellett az elsőért, és utólag szerintem mindenképp megbánnád.

Ne is mondd el a következő csajnak, hogy még szűz vagy. Ha odáig eljuttok úgyis ki fog derülni, de akkor már jó esetben felizgattad és nem fogja érdekelni :) és utána már nem leszel az :D

Én 22 voltam és egy lány barátom vette el, tudta hogy az vagyok, de utólag nem akarta elhinni :D tényleg sokat segít ha olvasgatsz ebben a témában

2016. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
70%

"Az elég megalázó lenne ha egyszer már komoly kapcsolatban leszel, hogy fizetned kellett az elsőért, és utólag ....

Ne is mondd el a következő csajnak, hogy még szűz vagy."


Ez ám az ellentmondás hülyegyerek. Inkább bénázik örökké vénszűzként, ha rád hallgat... de persze a szüzességéről kussoljon. Nem elég szorongás már maga... ez is? Még takargatni is kelljen...


Nem kell szarakodni ilyen idősen már. El kell menni egy lányhoz, túlesni rajta és eltemetni a sztorit. Megmondom őszintén erről 100x könnyebb hazudni, mint a szüzességről...

2016. jan. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
60%

Ja és persze arról híres itt mindenki hogy van egy lánybarátja, aki elveszi a szüzességét. Szerencséd volt, legyél rá büszke. Ülj le fiam egyes.


Szart sem ér itt már az olvasgatás, meg álmodozás. Cselekedni kell, felvenni a telefont és dugni egyet. Nem tanul meg tőle kefélni, de legalább elkezdi.

2016. jan. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!