Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kellett volna elmondanom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna elmondanom a barátnőmnek, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és még szűz. Elmondtam a barátnőmnek, és ő elhagyott. Azt mondta, hogy nem akar tanítani, és jobbat érdemlek nála. Tényleg ilyen gáz, hogy ennyi idősen még szűz vagyok? Így nem kellek egy nőnek sem?

Eddig eszembe se jutott, hogy elmenjek egy prostihoz, mert undorítónak tartom, de most komolyan megfordult a fejemben.

Szerintetek érdemes lenne elmennem egy prostituálthoz?



2015. okt. 15. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
54%

Ez ám a személyeskedés. Lehet, hogy tényleg hülye vagyok, de én nem látok sehol ellentmondást :D Nem azt mondtam, hogy soha ne mondja el, csak addig ne, amíg meg nem történik, mert utána már nem számít.


Egyébként biztasd csak, menjen el prostihoz, amit bánni fog örök életére. Vagy hazudnia kell majd minden párkapcsolatban, vagy felvállalja, amit tett és ezzel együtt kell élni neki is és a leendő párjának is. Lehet, hogy neked így sikerült érvényesülnöd, de én nem ajánlgatnám másnak a hülyeséget :D


Szerintem a legtöbb nő jobban örülne egy szűz srácnak, mint egy olyannak, aki egyszer dugott egy prostival. Attól, hogy elmegy egy k*vához, semmivel nem lesz előrébb.

2016. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
67%

Bocsánat, hogy megbántottalak az érzéseidben, csak már rohadtul unalmas mindig ugyan ezeket a dogmákat olvasni. Mert ezek dogmák, egy olyan embertől, akinek a lánybarátja elvette a szüzességét, és most flegma mosollyal okoskodik a trónjáról. Neked bejött. A másik 9-nek meg nem fog, ezt értsük meg. Nem érdekel az egyedi eseted senkit. Az sokkal aggasztóbb, hogy én mennyi olyan srácot ismerek, akiket súlyosan megbélyegeztek, szakítottak velük, tönkreverték az önbizalmát a szüzesség miatt a nők. Köztük én is emiatt szenvedtem kétszer is a 20-as éveimben (aztán nagynehezen 27 évesen túlestem rajta, eddig szenvedtem), és a kérdező is. Pont. Itt pszichológiai esetekről van szó, akik meg se tudnak makkanni lányok társaságában, és olyan szintű szorongást és stigmát okoz nekik a szüzesség 20 év felett, hogy szabályosan megfojtja őket az ismerkedés során.

Úgy van, az a legjobb tanács várjanak még évekig, évtizedekig amíg meggyógyulnak a szorongásból? Lószart. Ezen segíteni kell, minél előbb, amíg még fiatal az ember és tud változni. 30 éves szűzként, már annyira beleeszi magát a stigma a férfi jellemébe, hogy maradandó károsodást szenved a pszichéje.


Voltam én is vénszűz, tudom milyen ez, és miután megjártam vele elhatároztam hazudok róla inkább. Ez úgy is kiderül az első pár hétben, és baromi szar volt róla kamuzni. Kérdezte, hogy hány lánnyal voltam, biztos ügyes lehetek. Teljesen elvörösödtem, és leblokkoltam. Kinyögtem, hogy voltam már két lánnyal. Nem hiszem, hogy levágta, de végül nem lett semmi az egész dologból. Ha eljutok vele az ágyig ez 100x nagyobb szorongást és felelősséget vont volna maga után.


Ennél ezerszer jobb megoldás pszichológiailag, hogyha valaki észnél van, elmegy egy kedves jófej szép lakásos lányhoz, egy szex-inkubátorba beégés lehetősége nélkül. Csak annyi, hogy lát-érez-illatoz egy női testet, behatol, magáévá tesz, önbizalmat gyűjt. Pajkos mosollyal kitér a lakásból, és végre lemosta magáról ezt a durva stigmát. Legközelebb ha ismerkedik, akkor egyszerűen csak lazán azt mondja, voltam egy lánnyal X idő Y helyen. Nem hazugság! Ez itt az óriási különbség. Senkinek nem kell tudnia, hogy k..rva volt! Amúgy sem illik a volt szexuális partnerekről kérdezgetni/beszélni. Ez csak a mai nagy őszinteségmániás baromság.


Higgy nekem, sokkal könnyebb lélekkel lehet ezt mondani, mint hazudni a szüzességről, ami aztán iszonyú kellemetlen és szorongáskeltő tud lenni mondjuk 27 évesen. Mert ha rád hallgat garantálom neki, hogy 27 évesen is szűz marad...

2016. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
44%

Ha te szereted hazugságban élni az életed az a te dolgod, de ne buzdíts másokat erre. Egyébként pontosan tudom miről beszélsz, mert 22 évet én is így éltem le és kicsit sem volt könnyű. Ráadásul életem szerelmét vesztettem el (legalábbis akkor azt hittem róla) többek között azért, mert akkor még szűz voltam és szerintem neki sem volt semmi kedve tanítgatni. Sokáig én is gondolkoztam rajta, hogy fizessek-e érte, de beláttam, hogy azzal nem lennék előrébb, mert csak testileg nem lennék szűz, de lélekben igen, tehát az ismerkedésben semmit nem segítene. Nem lennék boldogabb, nem lenne több önbizalmam és azzal a szégyennel kellene együtt élnem, hogy fizetnem kellett a szexért, mert máshogy nem jutottam volna hozzá. Ez számomra sokkal kínosabb volna mintha még szűz lennék.


Senki nem mondta, hogy várni kéne, amíg elmúlik a szorongás, mert magától nyilván nem fog. Tenni kell érte! Bármilyen nehezére is esik elsőre, ismerkedni kell, tapasztalni. Ebből tanulhat a legtöbbet és persze lehet olvasgatni mások tapasztalatait is, ami szintén sokat segíthet és akkor előbb utóbb akad egy olyan lány, aki segít. Ha lesz egy olyan lány, akivel eljut az ágyig, ott már nem számít a teljesítménye, mert túlesik rajta és leesik ez a hatalmas teher a válláról, függetlenül attól, hogy a lány tudja-e vagy nem.

2016. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
91%

Magadból indulsz ki, akinek már megoldódott a gondja. Valódi megoldást nem javasolsz, ez a baj... hiába nem fogod fel, hogy maga A SZÜZESSÉG AZ, ami meggátolja ezeket az embereket az ismerkedésben??


Semmivel nem vagy jobb, mintha qrvával vesztetted volna el. "Lánybarát", aki nem vonzódik hozzád,csak segített rajtad. Magyarul egy ingyenqrva csinált meg érzelmek nélkül. Grat :D. Ezek után egy szavad nem lehet... Ők legalább kiválaszthatnak egy gyönyörű szép csajt, aki tényleg baromira bejön nekik. Inkább fizetek egy szelet tortáért, mint megegyek egy kalap szart ingyen :D


"Ha lesz egy olyan lány, akivel eljut az ágyig, ott már nem számít a teljesítménye"


Ekkora ostoba fäszságot is régen olvastam már. Ezért káros ez a gyakorikérdések... már hogyne számítana? Egy férfi számára az első szex, a legfőbb férfibecsület. Egy életre elmehet egy szorongó ember önbecsülése, ha bénázik, nem áll fel, stb... több ilyen ismerősöm van, aki idős szűzként beégett. Volt egy srác aki annyira ideges volt, hogy fel sem állt neki. A csaj elsírta magát, és elmondta az összes barátnőjének, hogy így még nem alázták meg soha.

Én csak azt szeretném, hogy egyetlen férfitársam se járhasson így soha! Ha már legalább egyszer volt lánnyal, akkor ennek az esélye sokkal kisebb. Nem tapasztalat olvasgatásból lehet megélni ezt, hanem 1:1-ben ott egy lánnyal.

2016. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

Vonzódott hozzám, aztán belém is szeretett, nem csak megsajnált, amiért szűz voltam. Nagy különbség barátom :)

Egy prostit soha nem fogsz így felizgatni semmivel ezt előre elárulom. De te tudod.

2016. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Egyébként most írtam le a megoldást: ismerkedni kell, el kell járni mindenhova, mert ha otthon ülsz várod a sült galambot és sajnálod magad akkor nem lesz jobb.
2016. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy amúgy az élő példa, hogy a szüzesség egy gyógyítandó betegség. Te is egy balfék voltál, aztán szerencséd volt, felkarolt egy lánybarát (0.1%)... végül jól sikerült, teljesítetted a férfi princípiumot, aztán azóta lett ekkora arcod... hogy mire vagy büszke azt nem tudom, de ez a lényeg. Megjött az önbizalmad.


A szüzesség egy betegség amiből felgyógyultál, és most itt osztod az észt GYK-n :D Csakhogy az ilyen férfitársaid 99.9%-ának nincs ilyen lánybarátja. Úgyhogy én konkrét megoldást javaslok. Vegyétek fel a kagylót, tárcsázzatok fel egy jó lakásos csajt. Aztán utána lehet menni ismerkedni, egy problémával kevesebb.

2016. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként meg rengeteg itteni félénkebb srác már próbálkozott többször. Csakhogy elzavarták őket, mint veszett kutyát. Ismerem a lélektanát ennek az egésznek.


Egy szűz férfinél nincs szánalmasabb kisugárzás, ha stigmának is kezeli, ez már pszichológiai probléma. Te úgy küldöd őket a harctérre, biciklivel, papírtalpú bakancsban mintha a Don-kanyarba küldenéd őket a mészárlásba. Szinte taszítják a nőket az ilyen férfiak, és kudarcot kudarcra halmoznak... Visszautást, visszautasításra. Ezek egyre jobban ránehezednek az illetőre és végül összeroppantják.

Ez egy ördögi kör. Mégjobban begubóznak csak, néhányan pedig úgy meggyűlölik a nőket, hogy gondolatban egy géppisztollyal lőnék agyon őket (sok ilyet olvasni itt)


Egy prosti nem a lelket gyógyítja, nem kell felizgatni, nem az érzelmekről, nem a szeretetről szól. Hanem a testiségről szóló lecke, amit bizony 16-18 évesen kellett volna megtanulnia az illetőnek.

2016. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Nem túlzás ez a 0.1%? :D
2016. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

Én a filmeken kívül nem hallottam olyanról ismerősi körömből (pedig nagyon sok embert ismerek, én sokat jártam társaságba régebben), akit "megsajnált" volna egy lánybarátja. Velem is volt ilyen 16 évesen, hogy egy jófej csajjal lógtam sokat, és ő talán még "megcsinált" volna... de akkor még reménykedtem benne, hogy nem egy olyan fiús, csúnyácska csajjal lesz az első mint ő volt.


Ha ilyenről van szó, akkor ilyennél lehet jobb a prosti is. Nem értem miért is kéne szégyellni egy prostit? Nők sohasem tudják meg, innentől kezdve én sokkal igényesebbnek tartom azokat a férfiakat, akik egy gyönyörű, tiszta kedves lakásos lánnyal vesztik el, mint egy bányarém "lánybaráttal". Nekem csak ilyen lánybarátaim voltak főleg...


Nem akarom leszólni a te lánybarátodat, de ahogy látom inkább te nem vonzódtál hozzá annyira. Ha meg egy rejtett kincs, jó nő karolta fel a kis szüzikét, akkor egy szemét máker vagy, az tényleg 0.001% :D

2016. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!