Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kellett volna elmondanom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna elmondanom a barátnőmnek, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és még szűz. Elmondtam a barátnőmnek, és ő elhagyott. Azt mondta, hogy nem akar tanítani, és jobbat érdemlek nála. Tényleg ilyen gáz, hogy ennyi idősen még szűz vagyok? Így nem kellek egy nőnek sem?

Eddig eszembe se jutott, hogy elmenjek egy prostihoz, mert undorítónak tartom, de most komolyan megfordult a fejemben.

Szerintetek érdemes lenne elmennem egy prostituálthoz?



2015. okt. 15. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 PearlDiver ***** válasza:
100%

Kamuznod KELLETT, behalok rajtad.

24 éves koromig szűz voltam, de valahogy sikerült nem ráparáznom. Soha egy lánynak sem vetítettem be hogy nem vagyok szűz. Itt az ellenpélda, tessék, meg lehet nyugodni.

2015. okt. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Nekem ebből az jön le, hogy nem egy nő csábász vagy aki a nőket csak egy éjszakás kalandokra használ. Szerintem ez egy jó pont. Vagy lehet, hogy csak nekem az. Oké, hogy tapasztalatlan valaki de így gondolom nem fog dúrván bánni a másik féllel. Tehát a lényeg az, hogy szerintem nem gáz. :) L
2015. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem gáz, de sok lány furcsának találja valójában. Ez főleg akkor rossz, hogyha szerencsétlen srác önértékelési gondokkal is küzd (nem véletlenül szűz 24-25-26 évesen valaki) ilyenkor ha a lány még érezteti is vele kicsit hogy "Nem gond, de ..." akkor összeomolhat a kártyavár. Ebből szokott legtöbbször szakítás lenni. A srác nem képes férfiként viselkedni ezek után, mert úgy érzi elveszett a férfibecsülete.

Innen pedig gyakran egyenes út vezet a szakításig, mert a lány kiszeret ebből a jellemből. Mai felfogás szerint egyáltalán nem kell "játszani az erős férfi" jellemet... ezt sok nő mondja. Holott ha szembetalálkoznak egy ilyennel, akkor tudatalatt hip-hop elmúlik a szerelem, a vonzalom és vége is.

2015. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%

Tehát simán meglehet, hogy most Te ezt mondod, hogy még aranyos is, meg legalább nem szexmániás, és stb...


Aztán kitudja, a kémiának nem tudsz parancsolni. Elméletben nagyon szépen le tudjuk írni a vágyainkat, de az ösztönös tudatalattink teljesen mást diktál. Lehet neked is elmúlna a vágy, az izgalom, ha kiszagolnád a férfi gyengeségeit. Ez pusztán pszichológia.

2015. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim válasza:
100%
Valószínüleg igazad van. Én még nem igazán értek az ilyesmihez. Én csak leírtam azt amit most gondolok de lehetséges, hogy csak most látom így a dolgokat. Nyílván én még túl fiatal vagyok ehhez de azért leírtam a véleményem és maximum később kiderül, hogy tévedtem. :)
2015. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy is... örülök, hogy leírtad a véleményedet, és lehet hogy a normális kisebbséghez fogsz majd tartozni :)

Ha te ilyen személyiség vagy, melletted akár egy önbizalomhiányos srácnak sem kell megjátszania a dolgokat, és nem "rontod" el őt. Sok lány/nő mellett - főleg 25 felett, aki tudja magáról hogy jó nő... nagyon nehéz megfelelni. Ahelyett, hogy erősítenék a férfi önbizalmát, inkább elvárják, hogy királykisasszonyként kezeljék őket.

Néha a férfiaknak is jólesik egy-két bók, még ha ez egyáltalán nem is szokás manapság. Pl "Hú, dejól nézel ki ma :P" vagy ilyesmik. Ezek növelik az önbizalmat, és akkor nőként érezheted magad a férfi mellett, mert úgy is fog viselkedni - belevaló, laza srácként.


23 évesen velem is szakított a barátnőm, én is szűz voltam még. Elég szép lány volt, és neki nem felelt meg így a kapcsolat. Amíg nem tudta kb, félistenként imádott :D és totál felnézett rám. Amint megtudta kb végem volt.

2015. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim válasza:
100%
Hát mint említettem én még nem értek az ilyesmihez mivel egyrészt még csak 17 vagyok más részt még nem kerültem ilyen helyzetbe főleg úgy, hogy még kapcsolatom se volt. :) De persze én sem utasítom el a te véleményedet mert valószínüleg te többet tudsz az ilyesmiről mint én. :)
2015. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
95%
Ne menj prostihoz. Én voltam már szűz fiúval jóval fiatalabb volt mint én, egyáltalán nem kellett tanítgatni, vele volt a legjobb, mert rám is figyelt. Szóval szerintem ilyenért ne fizess, hanem ismerkedj.
2015. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
62%

Gyönyörű tanács egy nőtől, aki kb fel tud hozni egy példát.

Szó szerint méreg és nagyon káros ilyen szavakat leírni.

Ha nem ismered átfogóan a 20 feletti szűz férfiak pszichológiai lelkivilágát, akkor jobb ha nem tanácsolsz nekik hülyeségeket.


Legegyszerűbb odavágni nekik, hogy menj ismerkedj és majd szexelsz úgy is... Na ilyenek fognak miattatok évekig szüzek maradni. Sok esetben kapcsolatok mennek tönkre mikor kiderül a szüzesség, és 22-es csapdájaként pont emiatt képtelenek az ismerkedésre. Átfogó tudásbázis van már ilyen esetekről, és nem éri meg férfiak életével, fiatalságával játszani.


El kell menni egy "szakemberhez", biztonságos környezetben és megszakítani a szüzességláncot kilépve az ördögi körből. A maradék 5%-nak meg szerencséje lesz talán 30éves koráig, és belebotlanak egy szexnagyiba, aki hajlandó elvenni a szüzességüket, mint Barney-nak.

2015. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
83%
Nem baj, ha elmondod csak ne áldozatként állísd be magad és ne ezzel kezd. Nyugodtan lazán nem idegeskedve elmondod az okát is. Ha vonzódik hozzád és bír téged akkor nem kéne ilyen apróság miatt otthagyjon, nagyon butának kell ehez lenni. Majd később írok még erről!
2015. nov. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!