Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem eroszak, de megis ugyerzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem eroszak, de megis ugyerzem magam mint akit megeroszakoltak, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

bekoltoztem egy uj alberletbe.mar randiztam a lakotarsammal mielott barmi is lett volna kozottunk, rendes fiunak tunt.

ha mindennap latsz valakit, akkor az esemenyek felgyorsulnak es kb a bekoltozesem utan 2 hettel le is fekudtunk. nem volt mindennapos dolog, kb heti rendszereseg, nehogy beleessunk a masikba. hosszutavon nem lenne jo, maradjunk inkabb csak baratok. az elmult 2 hetben kicsit furcsa volt, nem is beszelt velem, szerintem meg egy lany is volt nala egyszer, de szabad ember azt csinal amit akar.

aztan arra fogta az egeszet, hogy volt egy nehez vizsgaja tul van rajta unnepeljunk egyet.

en kozoltem, hogy nem akarok lefekudni vele, amugy is menstrualok. hasznalhatatlan vagyok, hagyjon. mire o csak egy ital, unnepelni akar, nincs semmi koze ehhez a sze_x hez.

mire en ok. rendben egy ital belefer, mint baratok. aztan nyilvan en naiv persze, hogy tobbet akart, nem erdekelte, hogy menstrualok. mondom rendben. erre csinalhatjuk, e gumi nelkul. mondom szo sincs rola. tiszteljen meg ennyivel legalabb, hogy gumit huz.

es sunyi mod betette gumi nelkul. most mehetek megvizsgaltatni magam.

teljesen kivagyok borolva.

a vilag legnagyobb fergenek erzem. igazabol nem akartam az egeszet es csak nem akartam bunko lenni, hogy egy ital belefer, aztan meg leitatott es kihasznalta a helyzetet es meg tiszteletlen is volt.

jelenleg pasikra sem tudok nezni, hanyingerem van magamtol a ferfiaktol legfokeppen tole :( teljesen osszetortem :(

csak tanacsra van szuksegem, hogy most mit csinljak, hogy lehettem ekkora idiota, h elhittem, h legalabb tisztel. ugy erzem magam mint akit megeroszakoltak, utalom tiszta szivembol. ezt megis irtam neki.

aztan kozolte nem nagy dolog a vizsgalat, persze a vizsgalat nem nagy dolog, csak ha van az embernek baja az a nagy dolog. miert ismerem mindig felre az embereket? miert hazudnak mindig a ferfiak? miert elunk ilyen vilagban ? azt hittem velem ez mar nem eshet meg eleg idps vagyok, h kezeljem az ilyen embereket, de ramenos sfgefjek mindig lesznek a vilagon, nem lehet eleg eros egy no soha.

koszonom, hogy vegig olvastad !


2015. nov. 30. 15:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
56%
Koszi az altalanositast. Nem hazudnak mindig a ferfiak. Ha neked csak olyanokkal volt dolgod, akkor nem bennunk a hiba. Persze ez ot nem mentesiti
2015. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
44%

mivel menstruálsz, kevés az esélye hogy teherbe estél..

de különben, nem értem, nem volt valóban erőszak, az hogy lefeküdtetek épp annyira a te hibád is mint az övé. azt se tudom, hogy nem láttad, hogy nem húzott gumit és "sunyin" berakta anélkül?!

inkább az lehet, hogy hibáztál és a lelkiismereted úgy könnyebb ha ráfogod az egészet

2015. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
28%
Milyen vizsgálatra akarsz menni?Lehet hülye vagyok,de nem értem.
2015. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
37%
A férfiak 95%-a féreg, jobb ha beletörődsz.
2015. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Pl. összeszedhetett valamit a gyerektől, mivel menstruáció során a fertőzésekre való hajlam még fokozottabb, a nyitott méhszáj miatt. Csodálom, hogy egyesek ilyet nem tudnak, nem véletlenül nem javasolt a menstruáció alatti együttlét. Nem azért, mert undi", egyáltalán.
2015. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
19%
Csak nem vetted magadra? :D
2015. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%

Na most ez csak a saját véleményem, de...


Annak, aki alkalmi szexbe belemegy valakivel, akit igazából alig ismer, de ráadásul úgy, hogy ő a lakótársa...


Én a helyedben nem csodálkoznék ezen.


Oké, persze, hogy egy nő kiszolgáltatottabb (és egyébként undorító, hogy ezt kihasználta a lakótársad), de a te hibád is...

És amúgy egy határozott "NEM" szerintem meggyőzte volna.. ha mégsem, szépen meglett volna a következménye.


Állj legközelebb a sarkadra, mert ha hagyod magad, akkor pont úgy fogod érezni utána, mintha egy riherongy lennél.


Mindenesetre sajnálom a történteket..

2015. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
63%
Volt már hogy nagyon sokat ittam. Volt már hogy részegen szexeltem. De akármilyen piás vagyok, el tudom dönteni h kivel szexelek és van e rajta gumi. Ennek semmi köze az erőszakhoz, szimplan nem tudtad kontrollálni a puncid meg nem használtad (tudatosan) az eszed. Viseld a következményeit. 19L
2015. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
13%
Az ilyenek hívom már bocsánat a kifejezésért olcsó nőknek akik ha már isznak egy kis alkoholt nem tudnak parancsolni az érzelmeiknek máris kaphatók egy kis hancúrozásra. Teszem fel a kérdést.Ilyen esetben a test irányítja az elméteket vagy az elmétek a testeteket hölgyeim?
2015. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
46%
Ebbe semmi olyan nem volt ami miatt úgy érezhetnéd ,hogy erőszak volt .. Csak az , hogy gyenge vagy mint nő , ha meg mondod azt , hogy meg van és nem akarsz szexelni akkor ittasan is kibírsz amellett állni hogy nem ..A másik nem húzott gumit fel kellett volna állnod otthagynod , ez csak a asaját gyengeséged
2015. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!