Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem eroszak, de megis ugyerzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem eroszak, de megis ugyerzem magam mint akit megeroszakoltak, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

bekoltoztem egy uj alberletbe.mar randiztam a lakotarsammal mielott barmi is lett volna kozottunk, rendes fiunak tunt.

ha mindennap latsz valakit, akkor az esemenyek felgyorsulnak es kb a bekoltozesem utan 2 hettel le is fekudtunk. nem volt mindennapos dolog, kb heti rendszereseg, nehogy beleessunk a masikba. hosszutavon nem lenne jo, maradjunk inkabb csak baratok. az elmult 2 hetben kicsit furcsa volt, nem is beszelt velem, szerintem meg egy lany is volt nala egyszer, de szabad ember azt csinal amit akar.

aztan arra fogta az egeszet, hogy volt egy nehez vizsgaja tul van rajta unnepeljunk egyet.

en kozoltem, hogy nem akarok lefekudni vele, amugy is menstrualok. hasznalhatatlan vagyok, hagyjon. mire o csak egy ital, unnepelni akar, nincs semmi koze ehhez a sze_x hez.

mire en ok. rendben egy ital belefer, mint baratok. aztan nyilvan en naiv persze, hogy tobbet akart, nem erdekelte, hogy menstrualok. mondom rendben. erre csinalhatjuk, e gumi nelkul. mondom szo sincs rola. tiszteljen meg ennyivel legalabb, hogy gumit huz.

es sunyi mod betette gumi nelkul. most mehetek megvizsgaltatni magam.

teljesen kivagyok borolva.

a vilag legnagyobb fergenek erzem. igazabol nem akartam az egeszet es csak nem akartam bunko lenni, hogy egy ital belefer, aztan meg leitatott es kihasznalta a helyzetet es meg tiszteletlen is volt.

jelenleg pasikra sem tudok nezni, hanyingerem van magamtol a ferfiaktol legfokeppen tole :( teljesen osszetortem :(

csak tanacsra van szuksegem, hogy most mit csinljak, hogy lehettem ekkora idiota, h elhittem, h legalabb tisztel. ugy erzem magam mint akit megeroszakoltak, utalom tiszta szivembol. ezt megis irtam neki.

aztan kozolte nem nagy dolog a vizsgalat, persze a vizsgalat nem nagy dolog, csak ha van az embernek baja az a nagy dolog. miert ismerem mindig felre az embereket? miert hazudnak mindig a ferfiak? miert elunk ilyen vilagban ? azt hittem velem ez mar nem eshet meg eleg idps vagyok, h kezeljem az ilyen embereket, de ramenos sfgefjek mindig lesznek a vilagon, nem lehet eleg eros egy no soha.

koszonom, hogy vegig olvastad !


2015. nov. 30. 15:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
70%

nem akarom kiábrándítani az embereket, de mivel úgy rakta be, hogy a másik kifejezetten kérte, hogy gumival, így ez nemi erőszaknak minősül. emellett nagyon gáz, hogy a kérdezőt hibáztatjátok egy ilyen helyzetben. nem idióta, hanem naív, és áldozat. a csávót illessétek a jelzőitekkel...


helyedben elköltöznék tőle, amint lehet. ha szükséges menj el terapeutához, hogy könnyebben feldolgozd. esetleg egy jogvédővel is konzultálhatsz, ha szeretnél jogi lépéseket tenni. azt hiszem vannak jogsegélyszolgálatok kifejezetten erőszakot szenvedett nőknek.


sajnos vannak ilyen emberek, úgy látszik félreismerted. a legjobb, ha már csírájában elfojtod a dolgot, ha látod, hogy valaki ilyen rámenős és erőszakos, akkor egyáltalán nem engedsz neki semmit. ha valamibe belemész, akkor mint látod, egyre többet kér, először csak az ivás, aztán rád mászik, majd a szex... így ha nem figyelsz oda, és nem jó az önkontrollod, akkor könnyen olyan helyzetbe kerülhetsz, amibe nem akartál eredendően belekerülni.


28F

2015. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
21%
mekkora ribi vagy kérdező és még azt mondod megerőszakoltak, az eszem megáll :D nem csak egy repedtsarkú vagy hanem ostoba is... remélem ezek mellé még csúnya is csak hogy tlejes legyen az összkép :D
2015. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
70%

17-es vagyok


Csak egy apró megjegyzés az ide írogatóknak: hibáztatással, ítélkezéssel nem lehet pozitív irányba változtatni a világon. Van egy helyzet, van egy sérülés. Így is van elég baja, inkább segítsünk neki. Nem az a kérdés, ki hibás meg kinek van igaza. Van egy helyzet, meg kell oldani...

2015. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
56%

22:

az ilyen hozzászólásokat olvasva elszégyellem, hogy egy fajhoz tartozunk.


nagyon sanyarú sorsod lehet, ha ennyi vak gyűlölet, együttérzés és primitívség szorult beléd...

2015. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
23%

#21

Baromira nem erőszak hiába akarod ezt belemagyarázni.

2015. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
83%

Ja, nem erőszak. Minden erőszaktevő ezt mondja...

Nagy kultusza van felénk az áldozathibáztatásnak, főleg ha nő az illető. Ha a barátnődnek nincs kedve hozzá, mégis addig zsarolgatod, meg durcáskodsz, míg be nem adja a derekát, az is erőszak.

2015. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
7%
A hamis vádakbak is nagy hagyománya van. A nemi erőszakkal kapcsolatos vádak nagy része kamu. Dugtok egy jót aztán a ri...cnak eszébe jut, hogy van faszija vagy férje és akkor jön az engem megerőszakoltak duma. Persze ilyenkor a férfi így járt. Ilyenkor mindenki lesz...ja. Mert csak nő lehet az áldozat, igaz? Ha meg a csaj nem akar dugni és mégis belemegy az a saját felelősségre. Mondhat nemet is. Ez nem erőszak. Ha a faszija ekkor bekattan, megveri és negdugja az már az.
2015. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
60%

Úristen, te iszonyatosan sötét vagy...


Nézd, sztem rohadt egyszerű a képlet...

megkérte, hogy ne dugjanak gumi nélkül, de erre bedugta a srác... ha szerinted ez nem erőszak, akkor mi? teljesen mindegy, hogy bele ment volna, gumival, vagy nem...


"A hamis vádakbak is nagy hagyománya van. A nemi erőszakkal kapcsolatos vádak nagy része kamu."

Ez baromi nagy hazugság, pont, hogy tanulmányok bizonyítják, hogy elenyésző számú a hamis vád, sőt, az áldozatok csak egy kis része jut el a vádemelésig, mert félnek, és magukat vádolják. Pont az olyan s#ggfejek miatt mint te.


"Dugtok egy jót aztán a ri...cnak eszébe jut, hogy van faszija vagy férje és akkor jön az engem megerőszakoltak duma. Persze ilyenkor a férfi így járt. Ilyenkor mindenki lesz..."

te most egy fiktív sztorit hozol elő, egy feltehetőleg nemi erőszak áldozata előtt... és ebből általánosítasz? te normális vagy???!?!?! még ha benne van az egészben, hogy kamu, el tudod képzelni, hogy a vádaskodásod, és az, hogy őt okolod milyen hatással van rá, ha mégis igazi áldozat? csak, hogy te könnyebben tudjál aludni?


"Ha meg a csaj nem akar dugni és mégis belemegy az a saját felelősségre. "

a dugásba ment bele, nem abba, hogy gumi nélkül megdugja... felfogod????


"Mondhat nemet is"

nemet mondott b+...


Én simán el tudom képzelni, hogy te is egy ilyen undorító paraszt vagy, mint ez a csávó... nézz magadba. És ezt férfiként mondom neked...

2015. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
15%

Számítottam egy ilyen válaszra.

Továbbra sem értem miért erőszak, higy gumi nélkül rakta be. Ha legközelebb megbeszélik, higy nyalja ki előtte és nem nyalja, az is erőszak lesz?


Ha a femináczik készítik azt a tanulmányt, tényleg ilyen eredmény jön ki.

Ha magukat vádolják, nyilván van is okuk rá. Lásd a fentebb említett példát.

Egyáltalán nem fiktív sztori mert bármikor előfordulhat és elő is fordul. Szóval Mostmár csak feltételezett áldozat. Haladunk. Bamen okoltam én senkit, csak felvetettem egy másik nézőpontot. Ha tényleg áldozat, akkor tegyen feljelentést. Ja, higy nem állná meg a helyét.

Tehát a dugás elken nem volt kifogása. Megint csak ott vagyunk, higy ez miért us erőszak? Azt se értem, higy lehet valakinek úgy berakni gumi nélkül, higy nem veszi észre. Ha meg bent van, miért nem Szólt? Akkor csak jó volt a kefélés.

Nekem nincs miért magamba nézni. A kérdezőt meg nem tudom sajnálni. Vannak akiket tényleg összevernek és megerőszakolnak egy kapualjban. Őket sajnálom. Az is fura, higy a miért hazudnak mindig a Férfiak általánosítás mra nem reagáltál semmit.

2015. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Mikor kiposztoltam tudtam, hogy fogok kapni negativ kommenteket.

Ugy erzem, hogy megalazott nem mondtam, hogy megeroszakolt, de konkretan amit erzek az, hogy nem tisztelt semmenyire. Nem is kertem, hogy sajnaljon senki. En is sajnalom azokat a magatehetetlen noket, akik gyengek kimaszni egy hazassagbol es elviselik, hogy a ferjuk bantalmazza oket.

Egybkent volt mar reszem hasonloban, amikor szorakozohelyen probalkoztak a sracok, nemismertem oket, lekezeltem elkuldtem oket a fenebe. Volt, hogy nyari munkan a fonokom fia jott be ejszaka a szobamba es letolta a gatyajat, de kizavartam. artalmatlan volt. es igazabol ez is idegesit, hogy tobbnyire tudom kezelni a helyzetet a legtobb pasi megerti a nemet, nem tolakszik tovabb. de mivel lakotars ismerem, a bizalmamat jatszotta el. visszaelt a helyzettel.

A masik dolog nekem ugyanolyan gumival, mint gumi nelkul.

es mikor megkerdezte, hogy csinalhatjuk e gumi nelkul kozoltem, hogy nem. erre kozolte, h tiszta lanyokkal volt csak. erre megkerdeztem, hogy mi van akkor, ha en nem vagyok tiszta. erre azt felelte,hogy vallalja a rizikot. ezzel korulbelul a jovobeli baratnoire sem gondol.

azota en elkuldtem melegebb eghajlatra, nagyon csunyan leosztottam egy uzenetben kozoltem, hogy latni sem akarom.

Jogi utra nem terelnem a temat, nem allna meg a helyet 100%osan akkor sem ha leitatott, viszont ha elkaptam valamit, akkor mas a helyzet.

2015. dec. 1. 02:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!