Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem eroszak, de megis ugyerzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem eroszak, de megis ugyerzem magam mint akit megeroszakoltak, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

bekoltoztem egy uj alberletbe.mar randiztam a lakotarsammal mielott barmi is lett volna kozottunk, rendes fiunak tunt.

ha mindennap latsz valakit, akkor az esemenyek felgyorsulnak es kb a bekoltozesem utan 2 hettel le is fekudtunk. nem volt mindennapos dolog, kb heti rendszereseg, nehogy beleessunk a masikba. hosszutavon nem lenne jo, maradjunk inkabb csak baratok. az elmult 2 hetben kicsit furcsa volt, nem is beszelt velem, szerintem meg egy lany is volt nala egyszer, de szabad ember azt csinal amit akar.

aztan arra fogta az egeszet, hogy volt egy nehez vizsgaja tul van rajta unnepeljunk egyet.

en kozoltem, hogy nem akarok lefekudni vele, amugy is menstrualok. hasznalhatatlan vagyok, hagyjon. mire o csak egy ital, unnepelni akar, nincs semmi koze ehhez a sze_x hez.

mire en ok. rendben egy ital belefer, mint baratok. aztan nyilvan en naiv persze, hogy tobbet akart, nem erdekelte, hogy menstrualok. mondom rendben. erre csinalhatjuk, e gumi nelkul. mondom szo sincs rola. tiszteljen meg ennyivel legalabb, hogy gumit huz.

es sunyi mod betette gumi nelkul. most mehetek megvizsgaltatni magam.

teljesen kivagyok borolva.

a vilag legnagyobb fergenek erzem. igazabol nem akartam az egeszet es csak nem akartam bunko lenni, hogy egy ital belefer, aztan meg leitatott es kihasznalta a helyzetet es meg tiszteletlen is volt.

jelenleg pasikra sem tudok nezni, hanyingerem van magamtol a ferfiaktol legfokeppen tole :( teljesen osszetortem :(

csak tanacsra van szuksegem, hogy most mit csinljak, hogy lehettem ekkora idiota, h elhittem, h legalabb tisztel. ugy erzem magam mint akit megeroszakoltak, utalom tiszta szivembol. ezt megis irtam neki.

aztan kozolte nem nagy dolog a vizsgalat, persze a vizsgalat nem nagy dolog, csak ha van az embernek baja az a nagy dolog. miert ismerem mindig felre az embereket? miert hazudnak mindig a ferfiak? miert elunk ilyen vilagban ? azt hittem velem ez mar nem eshet meg eleg idps vagyok, h kezeljem az ilyen embereket, de ramenos sfgefjek mindig lesznek a vilagon, nem lehet eleg eros egy no soha.

koszonom, hogy vegig olvastad !


2015. nov. 30. 15:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy te is hibás voltál, az is igaz, de az, hogy ő bunkó volt, az pedig tény! Szemét húzás volt tőle, hogy semennyire sem tartotta tiszteletben a kérésedet, és igen, bár jogilag nem erőszak, de érzelmi szinten az. Amint lehet, költözz el a közös albérletből, és szüntess be vele minden kapcsolatot. Amíg muszáj addig is csak a legalapvetőbb kommunikációt folytasd vele, de semmi jópofizás, és bratyizás! Éreztesd vele minden beszélgetésnél, hogy mennyire megbántott azzal, hogy ennyire semmibe vette a kéréseidet, és az érzéseidet.

38F

2015. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Máskor is történt már ilyen veled, vagy ez az első ilyen rossz élmény amit próbálsz feldolgozni?
2015. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 ~OnLány~ ***** válasza:
65%

Könnyű a pasikat hibáztatni mindenért,amiről te is tehetsz. :)

Egyszerűen ha nemet mondtál volna,ez nem történik meg.


Én is rúgtam már be és ne mondd már,hogy olyankor nem tudsz magadról.Lehet olyankor is parancsolni,csak akarni kell.

2015. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
25%

#7

Dehogy. Csak hasonló stílusban reagáltam a primitív megnyilvánulásidra.


Amúgy hiába vált köddé a válaszom, a kérdező akkor is hibás és nincs joga általánosítani. Alapszabály, hogy osztálytárssal, kollégával, szomszéddal, lakótárssal nem dugunk, mert ez lesz a vége.

2015. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem jól tudtad te , hogy mi folyik. Az antiqva pajzs működésbe lépett. Könnyebb "megerőszakolásnak" nevezni...


Gondolom ez nem úgy játszódott le, hogy betette gumi nélkül fél másodpercre, és azonnal kiabaltal, hogy héé mit csinálsz te szerencsétlen? Hagytad magad megdugatni gumi nélkül.... Ittál, hogy a felelősséged a piára tudd hárítani, majd amikor ez még mindig nem segít és még mindig nem érzed magad jól ettől a kifogástól, mivel hagytad magad megkúratni gumi nélkül, akkor jön az, hogy hát "megerőszakolt". Gondolom nem vak sötétben dugtatok, masreszt érzi azt a nő, ha nincs fent gumi... legkésőbb pózváltásnál kiderül. :D


Anyukam egy eroszak nem igy nez ki.

Ez csak a modern feminista erőszak... Az erőszaknál úgy dugnak meg, hogy magatehetetlen vagy, legyen ez valamilyen szertől, vagy kényszertől. Nincs előtte beszélgetés(meg többszöri dugogatás :D ), hogy naaaaa de gyere igyunk mar egyet, nagy vizsgam volt! Nem lesz semmi! Naaaa ha mar ittunk egyet, tegyuk mar be kicsit... ok... de csak gumiban! Aztan püff be gumi nélkül... :D Igen, mai világban ez az erőszak! Nem az, ha szétdugják a vaginád és jól megvernek mellé... vagy ha valóban úgy leitatnak, hogy semmire nem emlékszel és amíg alszol megdugnak! Nem. Manapság ez az erőszak: D

2015. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
67%
Gyanúsan el akarod bagatellizálni, biztos te is így nyomod...
2015. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
77%
Együttérzek veled annak ellenére, hogy férfi vagyok. Én is nagyon utálom amikor átlépik a határaimat, kihasználják a gyengeségeimet vagy belegázolnak az intim dolgaimba. Tudok olyan jó módszereket, amik segíthetnek a feldolgozásban illetve arra is, hogy könnyebben érvényesítsd az érdekeidet a férfiak felé. Nem szeretnék neked tanulságokat levonogatni, úgyis elmondják neked elegen. Nem tudta mit okoz neked. Ha tudta volna, ha a vágyai nem takarták volna el az empátiáját akkor talán megérezte volna a dolgot és leáll. Viszont ilyenkor könnyű megvakulni. Bevallom, kellemetlenül érint amit írtál mert én is férfi vagyok és én se vagyok hibátlan sajnos. Csak jó volna, ha ezek után is teljes mértékben becsülnéd, elfogadnád magad. Bármilyen furcsa, emberi, érthető dolgok ezek. Vannak módszerek a feldolgozásra...
2015. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 opened paradise ***** válasza:
64%
Már az elején se kellett volna,a piára. Az ilyenek egy igen után mindent ki akarnak hisztizni.
2015. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Nem a szexel van bajom, en is vegul belementem nem kellett kikotozni. hanem megkerdezte lehete gumi nelkul es mar akkor nagyon kiakadtam es megigerte, hogy nem fogja gumi nelkul csinalni, mert latta a reakciomat.

utana szex kozben is megkerdezte, h levehetie. mondtam, hogy szo sem lehet rola. aztan vegul kiderult, hogy hazudott ami nagyon aljas dolog. es mikor kiderult, hogy leszedte a gumit, ki is vertem a hisztit, persze most en vagyok a szornyu ember, mert kozoltem vele, hogy latni sem akarom es undorito.

ezek utan hiaba mondja nekem, hogy tiszta ne aggodjak, csak tiszta lanyokkal volt, de honnan gondolja, hogy en tiszta vagyoke. es ezt megkerdeztem tole is, a valasz o vallalna a rizikot. nekem ne vallaja senki a rizikot. en sem kockaztatok. ez nem szerencse jatek, nem penzzel az egeszsegedet, eletedet kockaztatod es a jovodet. es azert is vagyok kiakadva, mert munkat akarok valtani, ahova nem fognak felvenni, csak ha tiszta vagyok. ezzel a jovomet es a karrieremet is elrontom. es igen johet a fejmosas gondoltam volna erre amikor befekudtem barkinek az agyaba. megbiztam benne, hogy tartja az igeretet, hogy huz gumit es tisztel annyira hogy tartja a szavat.

ma az volt az elso dolgom hogy idopontot foglaljak nem e kaptam el tole valamit.

nem attol felek, hogy terhes vagyok . hanem attol hogy elkaptam valamit. gondolva erre a jovobeli partneremre is.

2015. nov. 30. 17:27
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
örülök hogy neked ez a legnagyobb problémád kérdező!
2015. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!