Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szűz lánnyal milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ypszilon1980 kérdése:

Egy szűz lánnyal milyen az első együttlét?

Figyelt kérdés
Nekem most van egy barátnőm, aki szűz és hiába volt már sok szexuális élményem, szűzzel még sosem volt dolgom és nem tudom hogyan vezessem be a szexuális életbe. Illetve mikor, hol? Hülye kérdés tudom, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2016. jan. 3. 23:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Aztaku... Azért ez így mindjárt más. Hát légy hozzá nagyon-nagyon türelmes. Valószínűleg tele van gátlásokkal szegény. Ahogy Midnight Meeting is mondta: ne ronts ajtóstul a házba. Lehet, hogy több hétre, hónapra is szüksége lesz ahhoz, hogy teljesen megbízzon benned és felkészüljön rá. Ha többet is szeretnél tőle és nem csak egy numeraként tekintesz rá, akkor légy türelemmel. Különben szerintem inkább hagyd. Szexpartnernek nem biztos, hogy ő lenne a tuti befutó.
2016. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nem szexpartner. Már eldöntöttem, hogy vele maradok és szeretjük egymást, amúgy nehogy azt higgyétek, hogy olyan tesze-tosza, szóval ki tudja, de köszi a válaszokat. Nyílván nem ajtóstúl rontok a házba, nem is az én stílusom, de van amit már enged.
2016. jan. 4. 00:16
 23/35 anonim ***** válasza:
4%
Mondd neki, hogy a péniszed látványától pedig fel kéne izgulnia :DDDDDDDDD
2016. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Egyszer metróból kifelé jövet felajánlottam egy úrnak, hogy elkísérem. Nagyon udvariasan mondta hogy nagyon szépen köszöni, de elboldogul. Csak úgy pislogtam. :) Szóval tudom, hogy nem mind "tesze-tosza", csak hát él bennem ez a látássérült emberekkel kapcsolatban kialakult sztereotípia, hogy mind elesettek és tehetetlenek és mindig meglepődöm, mikor kiderül az ellenkezője. Némelyikük talpraesettebb, mint én.
2016. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon kis látásmaradványa, de szinte semmi, viszont ők teljesen mások. Valahogy az ösztönös dolgaik sokkal jobbak, mint a mieink, sokkal okosabb nálam, tanult. Volt aki találkozott vele és azt mondta, hogy ő is azt hitte, hogy ők sokkal elesettebbek, teljesen megcáfolta minden eddigi nézetét velük szemben.
2016. jan. 4. 05:44
 26/35 anonim válasza:
Próbáld ki! És megtudod ^^
2016. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

arra a kérdésedre, hogy hogyan vezesd be a szexuális életbe a lányt az a 2 szó a válaszom, hogy FOKOZATOSSÁG és JÓ KOMMUNIKÁCIÓ :)

ez a két kulcsdolog, ami kell, ezekre figyelj oda, minden más jönni fog :)

2016. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 4. 14:52
 29/35 anonim ***** válasza:
11-es köszönöm a hivatkozást rám. :D Nos, igen, nagyon kulturált módon kell akkor őt megkörnyékezni. Ne siettesd, ha megérzi, hogy siettetik, leblokkol és annál rosszabb lesz, mire újra felold. Éreztesd vele, hogy kívánod nagyon, hogy nincs ebből gubanc, mert ennyi idősen még szűz. Menni fog az! :)
2016. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Vagyis 21-es. :D
2016. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!