Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szűz lánnyal milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ypszilon1980 kérdése:

Egy szűz lánnyal milyen az első együttlét?

Figyelt kérdés
Nekem most van egy barátnőm, aki szűz és hiába volt már sok szexuális élményem, szűzzel még sosem volt dolgom és nem tudom hogyan vezessem be a szexuális életbe. Illetve mikor, hol? Hülye kérdés tudom, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2016. jan. 3. 23:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Küld el én bevezetem,és nem lesz vele gondod!! Ekora h.ü.l.y.e kérdést már bocsi. Legyél hozzá emberséges,képzeld magad a helyébe és rájössz,ne légy már ennyire naív.
2016. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló:Csak kíváncsi voltam a véleményetekre, ez egy fórum. Mivel nem voltam ilyen helyzetben, ezért érdekelt az, hogy mások hogy látják, nem csak a szex részét, hanem az egész helyzetet. Ha neked ez nem felel meg, akkor nem kell hozzászólni, valószínűleg te mindent nagyon tudsz csípőből, de van aki nem.
2016. jan. 5. 13:33
 33/35 anonim ***** válasza:
Ha vak, akkor mégis hogyan ismerkedtetek össze neten?!
2016. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Vannak látássérültek számára kifejlesztett segédprogramok, amikkel könnyen tudják használni a számítógépet. Hangvezérlés, szövegfelolvasó, Braille billentyűzet...
2016. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Egyszerű! Szövegfelolvasó programmal.
2016. jan. 8. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!