Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Bejön, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejön, ha egy lánynak nagyon fehér a bőre?

Figyelt kérdés
Sötétben én szinte világítok. Emellett közép barna hajam van és kék szemem. Mindenki baszogat, hogy jaj menjél szoláriumba, nem értik meg, hogy nekem így tetszik. Utálom a barna bőrt.

2016. júl. 8. 11:22
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
:))
2016. júl. 8. 13:17
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mint a sötét bőr.
2016. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%

Csak a fehér jön be. Sosem értettem ezt a napbarnított mániát...


24/F

2016. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fehér, de én meg kell mondjam nagyon sz@rul érzem magam, utálom a fehér bört.
2016. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a fehér bőrű lányok. Mindig is szépnek találtam. Egyébként nekem is eléggé fehér a bőröm, nehezen barnulok, inkább leégek.

Ha pedig az alakod is hasonló, mint a képen, akkor biztos nem azért bámulnálak, mert fehér a bőröd (és egyébként sem), hanem mert szép vagy... :)

Azt sosem értettem, hogy miért kell szégyellni a fehér bőrt. Egyébként is télen az emberek nagy része fehér, kivétel azok, akik nem a napon barnultak. De ilyenkor nyáron is nagyon sok van, nincs benne semmi szégyellnivaló.

De ellenben veled, ha valaki lebarnul a napon nekem még tetszik. Pl. egy nyaralás után szerintem természetes alapból.

De igazából nekem mindegy, hogy fehér a bőre, vagy egy kicsit lebarnult, mert mindkettő tetszik, szoliba biztos nem küldenék emiatt senkit (sem napozásra). Alapból mint ahogy már írtam: nálam előny a fehér bőr, ahogy a kék szem is :)

2016. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok hímnemű, inkább sorstárs. Imádom hallgatni én is, hogy így menjek napra-úgy menjek napra. Hogyisne, aztán szénné égek. Jó, hogy a környezetünk felfogja, a tejfehérek nem lebarnulnak, hanem leégnek, ami nem túl kellemes és a bőrünknek sem tesz jót... Világé életemben tudatosan kerültem a közvetlen napfényt, a napozást, hogy égessem a bőröm a barna színért, szoláriumról szó sem lehet. Nyilván kimegyek a szabadba nyáron is és fog a nap, de azért az mégsem ugyanolyan, mint a direkt napozás. Persze, irigylem a kreol bőrű lányokat, meg akiknek gyönyörű, egészséges napfogta bőrük van, nem úgy, mint én a 3 napos vízihulla kinézetemmel...


A pasik sosem baszogattak a bőröm színe miatt, inkább dicsérték (eleinte kissé furcsálltam is, hogy ezen mi tetszik nekik, de legyen). Szóval, nem mindenki a csokibarna csajokra bukik, mi is rúgunk labdába :D

2016. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én írtam, hogy én azok közé a fehérek közé tartozom, akik könnyen barnulnak. Na jó, nem annyira könnyen, mint egy alapból barna lány de én képes vagyok rendesen lebarnulni, csak nem nagyon akarok meg eleve nem bírom elviselni a napot, meghalok a túl melegtől, szolit meg inkább kihagyom. A szolis barna bőr legtöbbször nem tetszik csak a napbarnított ls egészségtelen is
2016. júl. 12. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!