Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Bejön, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejön, ha egy lánynak nagyon fehér a bőre?

Figyelt kérdés
Sötétben én szinte világítok. Emellett közép barna hajam van és kék szemem. Mindenki baszogat, hogy jaj menjél szoláriumba, nem értik meg, hogy nekem így tetszik. Utálom a barna bőrt.

2016. júl. 8. 11:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
Majd 40 évesen nevessenek rajtad,amikor 10 évvel fiatalabbnak fogsz kinézni amiatt, hogy nem öregítetted a bőröd napozással!
2016. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2016. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nagyon erotikus.
2016. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Lánytól függ. Valakinek nagyon jól áll.
2016. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

20/F

Engem mindig is vonzott. Szerintem lehet sexy ez sok mindentől függ. Milyen arc párosul hozzá stb. Miket hordasz. Egyébként szívesen ismerkedem mert szó szerint :P Ritka az ilyen mint a fehér holló :D

2016. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nekem a napbarnított bőr jobban tetszik, de nem utasítanálak el csak emiatt.
2016. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon bejön.

Ne törödj senkivel! Ne barnítsál, és főleg ne kenjél magadra semmit! Sokan mondják, hogy ettől, meg attól szebb leszel. Pillanatnyilag úgy is tűnhet, hogy igazuk van. De az a sok sz...r, csak tönkre teszi a bőrödet (is).

Egy, egy sminktől nem lesz bajod, de neked meg arra nincs is szükséged! Ráadásul érzékenyebb is a bőröd.

A feleségem is ilyen, sosem kente magát, és sosem barnított, fogyózott (mondjuk gebe volt), stb... Most egy szép, kicsit sem duci, 40es nő. A barátnői szoliztak, sminkeltek, stb..., mindent megtettek a "szépségért". Ma már egyikkel sem találkoznék a sötétben.

Rengeteg pézt, és időt költöttek arra, hogy 40 éves korukra, szó szerint, undorítóan nézzenek ki. Legalább 30 évvel néznek ki öregebnek, mint valójában, miközben a feleségem 10et le is tagadhatna.

A lányomnak biztosan nem engedek meg semmit a frizurán kívül.

2016. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nekem is tejfehér bőröm van,talán a német,orosz felmenőim miatt.Hozzá kék szemem,szőke hajam.De barnulni nem tudok,csak leégni...Én örülök neki hogy ennyire fehér,igaz páran megnéznek az utcán, de nem érdekel...

19/L

2016. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó: én rövidnacit nem merek hordani harisnya nélkül mert mindenki bámul...
2016. júl. 8. 13:04
 20/27 anonim ***** válasza:
Hadd bámuljanak,ne törődj velük.
2016. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!