Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj van velem? Ez nem normalis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem? Ez nem normalis?

Figyelt kérdés
Ugy jott ki a lepes, hogy harom hetig nem tudtunk szeretkezni a parommal (pedig mar jo ideje egyutt elunk) es nagyon be voltunk gerjedve egymasra. Ket napja vegre egyutt tudtunk lenni, a nagy hevessegben csunyan megkarmoltam a vallat/hatat es tudom, hogy fajt neki, de mikor lattam, higy megrandul a szaja szele total elborult az agyam, annyira izgato volt. En nem vagyok szadista, nem akarom bantani meg semmi ilyesmi...de megis, ket napja azt hiszem arra jottem ra, hogy az ilyesmi izgat engem. Nem az hogy fajdalmat okoztam neki, ezt nem is akarom, csak nem tudom... Az arca, meg ugy az egesz. Olyan buntudatom van, ugy erzem, hogy rossz amit csinaltam, hogy valami baj van a fejemmel. Persze mondtam a paromnak is, o csak annyit mondott, hogy ne foglalkozzak vele, nincs semmi baj. De o mi mast is mondana... Nektek mi a velemenyetek...
2016. okt. 27. 23:56
 1/5 RRR ***** válasza:

nyugi

én így voltam a harapdálással,harapással,,soha nem gondoltam volna,hogy kéjt okoz....


amúgy nagyon izgató,kéjt okozó,ha hevességedben karmolsz....tudni,hogy irtó jó neked amit csinálnak!

2016. okt. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2016. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talan ugyanigy vele is beszeld meg.
2016. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A bovebb leirasban leirtam, hogy beszetem vele, olvass figyelmesen :) Masodik: Hat koszi :)
2016. okt. 28. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint azt is mondtad, hogy ez téged beindít? Mert az nincs a leírásban. ;)
2016. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!