Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ekkora bűnt követtem el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora bűnt követtem el?

Figyelt kérdés

Az imént vesztem össze a barátommal.. vagyis nem összevesztünk, ha bem itt hagyott..


Meglepetést akartam neki okozni azzal, hogy mire jön hozzám meztelenül várom az ágyban....

Erre mikor belépett, felidegesítette magát, hogy mi az, hogy én maszturbálok, mikor ő sem csinálja mert tudja hogy nem szeretem és hogy mekkora hazug vagyok, hogy nem szoktam csinálni.


Sarkon fordult és itt hagyott, hiába hívtam meg írtam neki smst hogy meglepi lett volna..


Most mit csináljak? Azt hittem jön és egyből beindul...Erre tessék..


Én 22 L, ő 23 F..


2016. nov. 17. 18:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem le fog nyugodni. Valószínűleg rossz ötlet volt, de nem ismerem az előzményeket és hogy milyen viszonyban vagytok.
2016. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Lol, jó nagy idióta :D .... Amúgy meg nem értem, hogy miért ne maszturbálhatnátok... Ha nem viszitek túlzásba, és nem megy a szexuális életetek kárára, akkor miért ne?
2016. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
ez hülye XD gyere át hozzánk, masztizz az asszonnyal :D
2016. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
hát most erre mit lehet mondani....miért nem szaladtál utána meztelenül ?
2016. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát nagy hülye a barátod. Én örültem volna neki, bár szerencsére a feleségem is szokott meztelenül flangálni otthon. S ha maszturbálni támadna kedve hát tegye, bár nem hinném, mert amikor csak akarja, megkaphatja.

Ha pedig mégis azt tetted volna, akkor az az ő szégyene is, hogy mellette rákényszerülsz.

2016. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szeret ezt tudom, látom rajta, és ha masztizik akkor sajnos szex közben nem olyan kemény soha, amit ő sem élvez AnnYira...



Hát lehet tényleg rossz ötlet volt :(

2016. nov. 17. 18:46
 7/21 anonim ***** válasza:

Már eleve felindult lehetett,ezért reagált így a félreérthető helyzetre.

Mellesleg nem éppen a puncidat izgattad amikor belépett,nem sietted el egy kicsit az előjátékot?

2016. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én is így gondolkodom, szinte minden este szeretkezünk, tehát azt sem lehet mondani, hogy kevés a szex és emiatt kelljen maszturbálnia, de nem is teszi és tiszteletben tartom...


Csak ez most... áhh.. :(

2016. nov. 17. 18:47
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem, csak feküdtem "szexi pózban" :D és vártam...
2016. nov. 17. 18:48
 10/21 anonim ***** válasza:
NEM!
2016. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!