Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon sokat szexelunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat szexelunk a baratnommel es mostanaban es mar unalmas nem indit be :/ masodjara nem allok fel Mihez kezdjunk? Szuneteltessuk?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
aha kéne kis szünet, meg játszatok inkább, tudod mikor egész nap húzod a másikat az apró érintésekkel, szavakkal, stb.. nem hiszem h bennelennétek de nekünk feldobta plusz egy csaj, azóta is szoktuk ezt :)
2016. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kellenek új dolgok

póz érintés szó gesztusok szerepjáték stb..

2016. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg szex jatekok ?
2016. nov. 27. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Játékszerek is jöhetnek, vagy néha 1-2 napos kihagyás.
2016. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Esetleg... mi lenne, ha csak akkor csinálnátok, amikor tényleg vágytok rá?

Ha unalmas, nem áll föl, akkor valószínűnek tartható, hogy épp nem vágysz rá...

ilyenkor olvasgass cikkeket, nézz meg egy filmet, takaríts, főzz, csinálj valami hasznosat, vagy szórakoztatót. És mindezt lehet együtt is csinálni.

Nem kell mindig szexelni. Csomó mást is lehet barátnővel csinálni. Ha nem jó, akkor ne csináljátok. Majd ha igény lesz rá, akkor majd durrbele megint.


Ez olyan, mint amikor a kamasz a nyári szünetben napjában ötször kveri, mert... nincs jobb dolga... az első kettőnél még élvezte, de a többit már csak megszokásból csinálja.. Ez nem jó szexualitás. Minőség a mennyiség fölött!

2016. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Eléggé jó módszer, ha unod a barátnőddel a szexet, átadod nekem, és amíg te kipihened magad, addig én szexelek vele. Nagyon szívesen segítek, ha gondolod, bár nincs túl sok időm, de ha nagyon nincs más megoldás, jószándékból megpróbálhatom bezsúfolni az időmbe.
2016. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szünet a legjobb.


Egyszer elmentem középsuliban az osztályom németet tanuló részével Németországba, ahol tíz napot laktunk fogadószülőknél. Akkor két hétig nem szexeltünk a barátnőmmel.

Visszajöttünk, utána úgy szexeltünk megint mint a nyulak, mint akik először látják egymást az életben.


A szexuális szünet nagyon is jót tesz, sok ember nem is tudja mennyire, mert nem is próbálják.


20/F

2016. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Szeress belé. 57 éves vagyok, de az imádott párommal sohasem tudom megunni.
2016. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8as!!!!!!!!!!!!
2016. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Remelem hanyagoljuk most kicsit akkor

8 as ?

2016. nov. 28. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!