Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok?Lopott kézfogás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok?Lopott kézfogás, amikor a párja nem látja,ajándék elfogadása utáni arcsimogatás, ölelés közben fej-/ hátsimogatás, popsi parkolás ölelés végén, nyak hátuljára adott puszi, órákig tartó kézfogás utazás közben.Ezek "jelek"? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vagyis a nő biszex vagy pedig csak egy heteró nő, akinek közvetlenek a baráti gesztusai?A fentebbiek alapján melyikre tippelnétek?Ja, és én közel vagyok a 30-hoz, ő pedig az 50-hez, ha ez lényeges lehet...

2021. okt. 29. 17:18
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

*popsi paskolás

Bocs, a telefonom automatikusan kijavította...

2021. okt. 29. 17:18
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
Bukik rád.
2021. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Ezek még külön-külön is borzasztó intim érintésnek számítanak. A nő valószínűleg vágyik rád. Ha te is akarod őt, akkor hajrá!
2021. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

A popsi paskolás több mint közvetlen baráti gesztus.

Az órákig tarto kézfogás is.

Ahogy nyak puszi sem szokás csak barátok közt.


Szóval bejösz neki.



Vagy nagyoneltorzultan értelmezi a "barát" szót.

2021. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%
Nekem az csigázza inkább a fantáziám, mindezt te miért engeded neki, kérdező. Ha már az első ilyen akciója után azt mondod "ácsi, tisztázzuk ezt", ki sem kellett volna írnod ezt a kérdést. Hogy néz ez így ki egyáltalán? Léteztek egymás mellett, amikor rájár a dolog, elhalmoz ezekkel a gesztusokkal, te meg szótlan-tétlen haszonélvezője vagy a dolognak?
2021. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
22:17 Egyet találhatsz.Amúgy ez már múlt idő, az egész, nem jelen.Attól viszont ugyanúgy érdekel maga a kérdés, amut feltettem, talán jobban, mint akkor, amikor történt.
2021. nov. 5. 22:44
 7/35 anonim ***** válasza:
81%

Akkor mikori?

Mert ha tavaj volt és te pedig csak álltál mint egy kivert fax akkor buktad a csajt.

Ha 3hete történt akkor még talán van esèlyed...már ha leszbi vagy.

2021. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Persze, hogy buktam a nőt.De sosem lett volna esélyem úgysem.De nem a kinézetem miatt, hanem a körülmények miatt.Egyszerűen csak szeretném tudni, hogy mi erről független kívülállók véleménye.Hogy vajon volt-e benne biszex hajlam, és azért viselkedett így vagy csak egy heteró nő szórakozgatása volt ez.Persze 100% bizonyossággal csak az a nő tudná a választ vagy talán még ő maga sem, de Ti, akik nem vagytok benne érintettek talán jobban meg tudjátok ítélni a dolgot!És igen, szeretném tudni a választ mindennél jobban, akkor is, ha nem pár hete voltak ezek!
2021. nov. 6. 18:16
 9/35 anonim ***** válasza:
86%
Bejöttél neki.
2021. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Írjatok még véleményeket, légyszi!Kíváncsi lennék minél több nő véleményére!!Köszi!
2021. nov. 10. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!