Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok?Lopott kézfogás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok?Lopott kézfogás, amikor a párja nem látja,ajándék elfogadása utáni arcsimogatás, ölelés közben fej-/ hátsimogatás, popsi parkolás ölelés végén, nyak hátuljára adott puszi, órákig tartó kézfogás utazás közben.Ezek "jelek"? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vagyis a nő biszex vagy pedig csak egy heteró nő, akinek közvetlenek a baráti gesztusai?A fentebbiek alapján melyikre tippelnétek?Ja, és én közel vagyok a 30-hoz, ő pedig az 50-hez, ha ez lényeges lehet...

2021. okt. 29. 17:18
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Ha lett volna szex, akkor 10% kétely sem lenne bennem, és fel sem teszem a kérdést!😄😅
2021. dec. 2. 10:35
 22/35 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelműen vágyott rád, de nem érdemes ilyen szitukba bele menni. Mert te serulhetsz a legtöbbet.
2021. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
43%
1000-szeris kiírhatod-de szopatot rendesen,élvezte, hogy egy liba folyatja a nyálát utána
2021. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

14:12

Ezt bebuktad, ugyanis ezeket AKKOR csinálta, amikor MÉG NEM tudta, hogy hogy érzek iránta!És én ilyeneket nem csináltam, csak megöleltem, de az barátok között simán szokás.Viszont a vallomásom után is fogta a kezem órákig utazás alatt, rápaskolt a hátsómra, tehát , amikor már tudta mi a szitu sem zavarta a helyzet!

Egyébként...nincs kiírva ezerszer, ezt kiemelésnek hívják.Másfelől biztos mindenki hülye itt a kommentelők között is, de te vagy az okos...ja, NEM!Ja, és tanulj meg helyesen írni!😉😉


07:32

Szerintem is, csak néha van bennem minimális kétely azért is írtam ki kívülállók mit gondolnak erről, minél többen, talán annál pontosabb képet kaphatok.

Miért nem érdemes ilyen szitukba belemenni szerinted?Hiszen nagy gond nem lehet, ha ő is vágyik rám.Mármint egy ideje nem találkoztunk, de nekem ő még most is nagyon fontos, és próbálnék közeledni hozzá a közeljövőben.Képtelen vagyok feladni, nekem ő nagyon fontos.😅

2021. dec. 12. 14:57
 25/35 anonim ***** válasza:
91%
pont a popsi-paskolás, ami mutatja, hogy szivat, érett nő nem így fejezi ki az érzéseit, agyon lettél szopatva, ő meg jókat röhög rajtad
2021. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%

3. szerep nem ideális. Nem te leszel neki az első hanem a partnere. Te meg max a szeretője. Szerintem egyértelmű.

Vágyakozni nem gáz utánna, de én a helyedben biztos h nem keresnem fel újra.


Miért vagyódsz még mindig utánna, mit adott ő neked? Más nem pótolhatja a helyét?

2021. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

16:39

Te csak azt hiszed.Egy, nem ismered.Nem mindenki karótnyelt kiégett vénlány, csak, mert elmúlt 45... Kettő.Tanulj már meg írni!Három.Csak a pasikat láttam a nőjük seggét fogdosni, ilyen "szívatást" sehol nem látni.Négy,majd szólj, ha a te kezed is fogta valaki két órán keresztül irigy, besavanyodott csúnyaság.Öt, nem láttál bele a kapcsolatunkba, és nem láttad a tekintetét hogy nézett rám mielőtt elmaradoztak volna a napi szintű találkozóink.De te vagy az a negyvenes vagy, akinek "jó az illata", és a pár évvel idősebb kolléganőjével nem jött össze, azt sem hagyta, hogy megsimogassa a nő az arcát vagy az a fiatalabb csaj, aki olyan csúnya, hogy egy nő se áll le vele, ezért kínjában az én kérdéseimnél kötekedik.Idióta vagy.😏😎



16:43

A partnere már nem fontos neki.A látszat miatt van vele, mert ő mégis csak pasi, és félti a karrierjét szerintem.Másrészt 27 év után senki nem hagyná ott könnyen a párját.Pedig még nekem is paanszkodott rá.Konkrétan majdnem 20 éve boldogtalan vele az alapján , amit nekem mondott.Meg nem is viselkedett volna így velem, ha annyira odalenne a pasijáért.De ahhoz látnod kéne képet, és beszélned vele pár percet, hogy tudd nekem ő egy pillanatig sem ellenfél.😄

2021. dec. 12. 19:19
 28/35 anonim ***** válasza:
69%

Süt mint a rezsó.

Te milyen beállítottságú vagy?

2021. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

#09:59

Arra a hasonlatra gondoltál, hogy "meleg, mint a kályha"?😅

Én a nőkre bukom.Azért érdekel annyira vajon ő hogy érzett velem kapcsolatban...

2021. dec. 20. 18:03
 30/35 anonim ***** válasza:
91%

#29

Célravezetőbb volna az alanytól megkérdezni. A GyK nem gondolatolvasók gyülekezete, így csak találgatni tudunk itt neked bármi előrelépés nélkül.

2021. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!