Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok?Lopott kézfogás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok?Lopott kézfogás, amikor a párja nem látja,ajándék elfogadása utáni arcsimogatás, ölelés közben fej-/ hátsimogatás, popsi parkolás ölelés végén, nyak hátuljára adott puszi, órákig tartó kézfogás utazás közben.Ezek "jelek"? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vagyis a nő biszex vagy pedig csak egy heteró nő, akinek közvetlenek a baráti gesztusai?A fentebbiek alapján melyikre tippelnétek?Ja, és én közel vagyok a 30-hoz, ő pedig az 50-hez, ha ez lényeges lehet...

2021. okt. 29. 17:18
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
#19:54 Tagad, azért kérdezem független nőktől... Ugyanis számomra ez már több, mint baráti gesztus, és bőven kimeríti az anyáskodás kategóriáját is, ez ahhoz túl intim, szerintem!
2021. dec. 20. 20:16
 32/35 anonim ***** válasza:
94%

#31

És tudhatja vagy sejtheti, hogy te melyik "ligában játszol"?

Mert esélyes, hogy csak szívatott.

De tényleges választ rajta kívül senki se tud neked adni. Még független felek se, sőt függetlenek még kevésbé.


De ha te úgy gondolod, hogy van valami akkor próbálkozz be.

2021. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
#10:44 Amikor elkezdte ezeket nem tudott semmit.Azt sem, hogy nem vagyok heteró.Aztán, amikor elmondtam hogy érzek iránta folytatta a dolgokat.Ugyanúgy hagyta , hogy fogjam a kezét, és ő sem engedte el 2 órán keresztül, amikor utaztunk.Vetkőzött előttem, mint előtte, amikor átöltözött (ekkor melltartban volt mellettem az ágyon), paskolgatta a hátsóm ugyanúgy... Olyanokat mondott mielőtt tudta volna mi a szitu, hogy "én mindig melletted leszek","napról napra szebb vagy","összezavartál a kiöltözéseddel",volt, hogy "szépségem"-nek hívott...
2021. dec. 21. 10:54
 34/35 A kérdező kommentje:
Pont ez a dolog érdekessége, hogy ezeket úgy csinálta, hogy akkor még nem tudta vonzódom a nőkhöz, pláne hozzá...
2021. dec. 30. 18:42
 35/35 A kérdező kommentje:
Mert a külsőm egyáltalán nem utal erre, nőies vagyok, és szép.Nem szokták gondolni, hogy érdekelnek a nők. :D
2021. dec. 31. 07:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!