Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok?Lopott kézfogás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok?Lopott kézfogás, amikor a párja nem látja,ajándék elfogadása utáni arcsimogatás, ölelés közben fej-/ hátsimogatás, popsi parkolás ölelés végén, nyak hátuljára adott puszi, órákig tartó kézfogás utazás közben.Ezek "jelek"? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vagyis a nő biszex vagy pedig csak egy heteró nő, akinek közvetlenek a baráti gesztusai?A fentebbiek alapján melyikre tippelnétek?Ja, és én közel vagyok a 30-hoz, ő pedig az 50-hez, ha ez lényeges lehet...

2021. okt. 29. 17:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy írom,hogy nekem közvetlen baráti kapcsolatom volt (combfogás/simogatás,fenék csapkodás stb),de ilyen,hogy puszi,meg órákon át tartó kézfogás,meg arcsimogatás nem volt,csak haj,ami meg baráti,de ezek szerintem nem,meg így,hogy férje van,egyértelmű,hogy tetszettél neki,mert férjes nő ilyet nem csinál másikkal,és még vissza sem lehet vezetni a régi időkre,mert ott pláne nem voltak ilyen intimek a barátságok (gondolom én),mint most. Azonban 1 valami szúrja a szemem,hogy múlt idő,azaz nem is keresett? Mert lehet biszex,sőt így biztos,viszont az,hogy nem érdeklődött felőled utánad,így lehetett benne egyfajta játék is,hogy ő ezt élvezte,mert épp tetszettél neki,hogy zavarba hoz,vagy hogy te engedted magadhoz érni így,más meg gondolom nem. (ez mindig ki van használva,én sem tudnék mit reagálni)
2021. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Most akkor az tetszett neki vajon, hogy én engedtem neki ezeket, amiket csinált vagy vajon inkább én?!Szerintem nem ugyanaz a kettő.😅
2021. nov. 17. 09:32
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Együtt a kettö.
2021. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
85%

Felettébb érdekes szitu.

Normál esetben ezek egyértelmű jelek,de mivel nem látunk bele a másik fejébe,ezért ki tudja részéről mi lehetett ez.Mármint érted,hogy értem...

2021. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

19:37

"Normál esetben ezek egyértelmű jelek." Szerintem is.Azért nem értem miért távolodott el... Lehet, hogy nem tudja elfogadni a biszexuális hajlamot, amit (valószínűleg) csak jóval negyven felett tapasztalt meg először?!

2021. nov. 24. 21:06
 16/35 A kérdező kommentje:
*biszexuális hajlamát
2021. nov. 24. 21:06
 17/35 anonim ***** válasza:
74%

Semmi sem kizárt,de igazából bármi lehet.

Találgathatunk jobbra-balra,de erre csak Ö tudna magyarázarot adni...

2021. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,lemaradt,#14-es,illetve a legutolsó voltam.
2021. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
36%
Gusztustalan megcsalás...
2021. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

09:30

Ezen mi volt megcsalás?!Nem volt köztünk szex, ha olvastad volna!

2021. nov. 25. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!