Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nők! Ti szoktátok érezni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti szoktátok érezni, ha tetszetek egy másik nőnek?

Figyelt kérdés
Mitől érzitek, hogy ez másfajta érdeklődés a másik részéről?

2023. febr. 11. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek más a szeretetnyelve.
2023. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos nekem nem esik le. Főleg azért, mert nem akarom félreértelmezni a jeleket
2023. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező nálad ez áll fenn? Kétségeid vannak a jeleket illetően? Én mondjuk nem tudom eldönteni. Annyi, hogy én kövér vagyok, és mikor hosszan néz valaki, letudom hogy na jól megnézett aztán kész. De volt már olyan, hogy ültem, végik simitott a combomon mi kozben kérte hogy kövesem . De ez is lehet szimpla kedvességből. Szóval tudom is én. 🙄
2023. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Amibe még belefutottam és ezt nem tartom korrektnek,az az ha valaki kelletti magát mert hol esik a hiúságának. Házas volt az ilető. Kipuhatolta, hogy a nők is tetszenek. Na ekkor aztán jött a hosszú szemkontaktus, meg hát pucsitások mikor észrevett, hogy a közelben vagyok. Közben nyomatta, médiaban mennyire odavan a férjéért. Na ettől kapok hányingert.
2023. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen, nálam is ez áll fent. Egyszer tuti biztosra érzem a jeleket, máskor meg nem, csak szimpla kedvességnek. Össze vagyok zavarodva, állandóan ezen kattogok.


4-es, ez valóban nem szép dolog, sajnálom. Én sem szeretnék így járni. Mi már felnőtt nők vagyunk, de gondolom tinikorban is más ez. Persze nem tudom, ti hány évesek vagytok.

2023. febr. 12. 16:38
 6/20 A kérdező kommentje:
Az idő is szorít, lehet már csak pár hónapig fogom látni. Olyan nehéz ez. :(
2023. febr. 12. 16:41
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam néha érezni főleg akkor amikor rég óta ismerem a személyt és elkezd picit másképpen visleekdni mint ahogy szokott. De amúgy 50-50% hogy jó e a megérzésem vagy nem.
2023. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Miért csak pár hónapig?
2023. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Hát a vicc ebben az, hogy 30+ volt az illető. De ha nem tetszik az ember lánya, minek így viselkedni? Nem értem. Én szégyeltem magam. Pedig pár évvel fiatalabb voltam. Utolag elég röhejes ha visszagondolok viselkedése. 4#
2023. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Miért csak pár hónapod van hátra? Ő milyen jeleket ad feléd? Ő is a lányokat szereti?

2023. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!