Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nők! Ti szoktátok érezni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti szoktátok érezni, ha tetszetek egy másik nőnek?

Figyelt kérdés
Mitől érzitek, hogy ez másfajta érdeklődés a másik részéről?

2023. febr. 11. 19:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy elmegy innen a környékről. Rákérdezni nem merek, találgatások csak.

Annyira bensőséges viszonyban nem vagyunk. Így az, hogy elkezdjek barátkozni, kávézni elhívni, messenger beszélgetés kezdeményezés kilőve. Nem látom sokszor, heti 2-3 x, akkor is ilyen 10 perce kb.

Ha régebb óta ismerném, lenne viszonyítási alapom, de még 1 éve sincs, hogy ismerem.

Konkrét jel nincs, megérzések. Az elején azt hittem, hogy valami nem tetsző dolog van rajtam, azért néz meg. Na de szinte mindig? Dekoratív nőnek számítok. Párszor már megdicsért, akkor nem tette volna, ha taszítaná valami bennem. Akkor nem mosolyogna állandóan, olyan mélyrehatóan néz a szemembe és keresi a tekintetemet. Látszólag mindig nagyon örül, ha találkozunk, vagy ha kérdezek valamit tőle. Csak felületesen ismerem, nem tudom, hogy másokkal is ilyen e vagy sem. De őrülten vonzódom hozzá.

Fogalmam sincs, hogy áll a nőkkel. Annyit tudok, hogy nem ítéli el, ha valaki leszbikus vagy biszexuális, meleg. Azt is megtudtam, hogy szakítottak nemrég a párjával, aki férfi, de az ismerőseim közül még senki nem látta.

Ezek csak megérzések, és bár így lenne. Az ember nem próbálkozik be csak úgy biztos jel nélkül.

2023. febr. 13. 18:39
 12/20 A kérdező kommentje:
Olvasva a többi kérdést, sok lány, nő szenved ebben a bizonytalanságban.
2023. febr. 13. 18:43
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a teljes nevét? Esetleg fb-on csekkold le. Milyen helyeket, oldalakat, filmeket kedvel. Ha van közte lmbtq dolog az jó jel. Ha e-mail cím vagy tel.szám meg van adva keress rá a Google-n. Hátha bármi infót találsz. Néz rá instán is. Kiket követ, őt kik követik. Hátha ebből ki tudsz indulni hogy van e esélyed.


Sok infót össze lehet gyűjteni ilyen oldalakról. Akár beszélgetéseknél jól jön 1-2 dolog ha tisztában vagy vele miket kedvel stb.

2023. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Az sem kizárt,hogy Ő tart tőled. Talán nem biztos benne,hogy nem utasítod el. Néha jó döntés az első lépest megtenni,mint találgatni. 🙂


Te hogyan közelítesz hozzá? Miből tudná leszűrni,hogy bejön neked? Kezdeményezel közös programot vele?

2023. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Persze, ezek a csekkolások már rég megvoltak. Semmit nem találtam a rengeteg régebbi fotó között. Az állítólagos volt pasit sem.


Én nem adok semmi olyan jelet. Addig nem tervezek, amíg nem kapok biztosat én. Ha kapok egyszer... :D Most így eszembe jutott, hogy párszor volt, hogy megérintette a vállam vagy a kezem, de hát ezek sem jelentik azt. Én is csak annyit csinálok, hogy mély szemkontakt, lélekig hatoló nézés. 1x megdicsértem a felsőjét. Persze mindig megtudnám, mindig istenien néz ki, de hát az feltűnő lenne nagyon. A közös program szerintem jó darabig kizárt, hisz nem tudom mire fel elhívni.

Szerintetek mit kéne csinálnom, ami még nem egyértelmű, de ha ő is így érez, akkor levágná a szitut?

2023. febr. 14. 18:19
 16/20 A kérdező kommentje:
Egyébként jött már össze valakinek úgy kapcsolata, ami nem társkeresőn történt, hanem az én sztorimhoz hasonló?
2023. febr. 14. 18:22
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj csodát,ha te sem teszel lépést az ügyben.


Jelenleg hasonló helyzetben vagyok, csak ráadásul visszamondta a megbeszélt programot.


Én speciel semmi többet nem teszek érte. Amit lehetett,azt megtettem. 😉😁

2023. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Es ha csak ugy elhivnad egyszer valahova? Tök gaz lenne?

Megszolitod beszelgettek, pl en itt elkaptam volna egy pillantot h valentin nap van. Bar tok hulyeseg ugye az egesz, nah de megis.

Hallottad h ő is epp szingli, elmentek kavezni egyet, enni egy pizzat.

Ha 2x lekoptat az mar egy jel, onnan mar nem erdemes erőltetni.

De elotte talan tobbszor is beszelgetni, ha van ra lehetőseg.

2023. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#17 Te tudod róla, hogy a nőkhőz vonzódik? Hova mentetek volna? Mennyire tetszik neked?


Pont ez az, hogy még tényleg nem tart ott az egész, hogy elhívjam bárhova is. :( A valentin nap jó lett volna, de nem publikus, hogy szakítottak, az egyik ismerősöm mondta el. Én elvileg nem is tudom...

A másik meg, nagyon ritkán futok vele össze úgy, hogy csak ketten legyünk, általában más, mások is ott vannak és elviszik a beszélgetést az ő irányukba. De mostantól igyekszem.

2023. febr. 15. 17:44
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak sejtem a jeleiből. Vagyis addig sejtettem,amíg nem mondta vissza a közös programot és az azt követő beszélgetések/írások elmaradásáig. Van ez így, élni kell a többi lehetőséggel. 🙂
2023. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!