Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van a SzentJohannaGiminek...

Van a SzentJohannaGiminek film változata? :O

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs
2013. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bianka<33 ***** válasza:
Nincs de tervezik, hogy készül film, vagy esetleg sorozat. szerintem hogy nincs film/sorozat annyiból jobb hogy a fantáziádra tudod bízni. Meg hát nincsenek Magarországon olyan jó színészek, akik megfelelnének ezekre a szerepekre :) + Pénz sincs elég hogy támogassák az ötletet. Persze ha készülne film akkor mondta Laura hogy "óriási casting-ot" tervezne
2013. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én úgy emlékszem, mintha Laura azt mondta volna, hogy nincs és nem is akar filmet a könyvből.
2013. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A filmgyártás mai gazdasági helyzetében szinte elképzelhetetlen a könyvnek a megfilmesítse.

Filmes szakemberek vannak munka nélkül, az idei Filmszemle is elmaradt, elkészült filmek hiányában, ha jól utána gondolsz az utóbbi években alig készült értékelhető magyar film.

2013. máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, egyetértek!

Szerintem ha külföldön befut a sorozat majd akkor lehet hogy lesz film. De ez az a könyv amit szerintem baromira jól meg lehet csinálni filmben.

2013. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Laura azt nyilatkozta, hogy nem szeretne filmet a könyvből. Pont azért, mert mindenki egy ilyen amerikai stílusú filmet képzelne el, Magyarországon viszont ilyet lehetetlen rendezni. Ő úgy gondolja, nem szeretné lerombolni a bennünk kialakított képet a szereplőkről, egy filmmel. Úgyhogy nincs és nem is lesz film változata.
2013. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 21:00

Őszintén, eltudod képzelni, hogy lényegében egy szórakoztató irodalom szerző elutasítaná műve megfilmesítését?

2013. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ezt Laura leírta a blogjában, és a facebook oldalán is. Persze, tényleg jó lenne belőle filmet látni, de magyar rendezővel, magyar színészekkel nem érné el azt a hatást, amit az olvasók elvárnak.
2013. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 LilikeHelloKitty ***** válasza:
Nincs :(
2013. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bianka<33 ***** válasza:

De én ezt nem értem...

Jó,lehet hogy "amerikai jellegűt várnánk",de tisztában vannak azzal az olvasók,hogy MAGYARORSZÁGON történnek ezek a dolgok!!!

Amúgy pedig kezdő színészeknek ez egy remek lehetőség lenne... Erről ennyit.

2013. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!