Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
 551/607 anonim ***** válasza:
Halihó! Akkor még hívják az embereket válogatásra?Éa ha mondjuk képet nem töltenek fel a jelentkezők,akkor ők ne is nagyon reménykedjenek?
2012. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 552/607 anonim válasza:
Sziasztok én még márciusban leadtam a jelentkezést és ma hívtak fel hogy vissza akarnak híni castingra. elvileg szerdán kéne megjelennem. de csak 17 éves vagyok!! szerintetek jöjjön velem valamelyik szülöm? mind ketten dolgoznak és én is suli időben vagyok kénytelen elmenni castingra. úgy nézki egyedül fogom beutazni bp.-et egy kis casting miatt. :/
2012. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 553/607 anonim ***** válasza:
Én 12 éves vagyok szerdán voltam castingon aláirtam a titoktartásit, kitöltöttem a regisztrációs lapot ezért nem mondhatok sokat.Aztán lefotóztak. Az első fordulót VV. Péter tartotta amiben kiválasztott 2 gyereket. Engem és egy fiút. Aztán a második fordulóban kamera előtt be kellett mutatkozni és eljátszani egy kolégájukkal szindarabot ( ezt is felvették) aztán azt mondták hogy feltesznek az adatbankba és ha lesz rámillő szerep hivnak.
2012. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 554/607 anonim válasza:
ha nem töltesz fel képet, esélytelen...
2012. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 555/607 anonim ***** válasza:
hát igen kép nélkül semmi esélyetek én 4 kéöpet töltöttem fel
2012. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 556/607 nevem-senki ***** válasza:
76%
No, kedves orsolya, elkezdődött már a forgatás? :D
2012. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 557/607 anonim válasza:
Egyébként szerintem ez nem igaz, hogy kép nélkül nem hivnak be. vagyis pl mikor ottvoltam volt ilyen hajléktalannak kinéző férfi. voltak 120kilosak meg minden félék. bár nem tudom. kit tudja..?: )
2012. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 558/607 nevem-senki ***** válasza:
62%
Orsika, drága, készül màr a film? :D
2012. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 559/607 anonim válasza:
100%

Az az érdekes, hogy aki eddig írt és ott volt, hogy csak a GYanú árnyékáról ír -írnak-.

Én is voltam válogatáson és mondtam ott, hogy én a sorozat castingra jöttem, nem szeretnék szerepelni a "gyanú árnyékában" sorozatban. Erre rá egy hétre felhívnak, hogy lenne számomra szerep OTT. Mondtam, hogy nem , köszönöm, én a sorozat miatt mentem stb... arról ( azt mondták ) nem tudnak semmit, ők a gyanú árnyékában szerkesztőségétől hívnak.

Csak nem értem, hogy került oda a felvétel...stb. na mindegy.

És tök érdekes, hogy még senki se írt hozzászólást olyan, akit a sorozat miatt hívtak volna vissza.

Én 28 éves, nő vagyok.

2012. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 560/607 anonim ***** válasza:

Gyanú árnyékában = "a sorozat"


A tavaszi promóban nem volt megnevezve, de most az őszi további válogatásnál sem írták ki hogy ide kell ember. Lehet csak te nem érted, és azt hiszed van valami más sorozat is, de nincs. Ha pedig úgy mész oda, hogy kijelented hogy nem akarsz ott szerepelni, nem csoda hogy furcsán néznek és nem értik mit akarsz.

2012. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!