Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
 571/607 anonim válasza:
100%
Futólag olvastam át, most akkor volt ilyen benne avagy nem?
2012. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 572/607 anonim válasza:

Én se tudom mit írtam alá de azért mert nem volt idő kb elolvasni. De nem hiszem hogy állt benne olyan, hogy nem mehetsz másik csatornához. Ezeket a felvételeket ők nézik meg, azok alapján választanak ki lenne alkalmas szerepre, és visszahívják őket. Ha hosszútávra terveznek valakivel, akkor azt leszerződtetik, és külön átrágják együtt a szerződés pontjait, tisztázzák, hogy más csatornához nem mehet. Viszont a jelentkezők nagy részét meg sem keresik többet, minek írnának ezekkel alá ilyen dolgot? Főleg hogy tudják hogy az illető szereplésre vágyik... Ha valakit statisztának visszahívnak, akkor az is tudni fog róla, hogy mi van a szerződésben. Ez az egész csak a titoktartásról szól, nem véletlenül ez a neve. :)


Egyébként valaki tudja hohy miért megy még mindig a reklámja a castingnak? Még mindig tart? Elvileg már nem kéne..

2012. okt. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 573/607 anonim válasza:

Sziasztok!!

Valaki kapott már értesítést az "új sorozat" castingja után?

2012. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 574/607 anonim válasza:
100%
SZIASZTOK.TÖBB VÁLOGATÁS IS FOLYIK,AZ RTL-KLUBNÁL.A LÁNYOM JELENTKEZETT VALAMIKOR A NYÁRON DE AKKOR MÉG NEM NONDTÁK KONKRÉTAN HOGY MIRE.MOST KB EGY HÓNAPJA ÚJRA JELENTKEZETT ÉS AZNAP DÉLUTÁN MÁR TELEFONÁLTAK IS.AZ RTL-SZÉKHÁZÁBA KELLETT MENNI A NAGYTÉTÉNYIRE A KAMPONA MELLETT VAN.OTT TÖBB VÁLOGATÁS VOLT EGYSZERRE.MI A GYANÚ ÁRNYÉKÁBAN-RA MENTÜNK.KI KELLETT TÖLTENI A PAPÍROKAT(JELENTKEZÉSI LAP,TITOKTARTÁSI SZERZŐZÉS,ÉS SZÜLŐI HOZZÁJÁRULÁS,MIVEL KISKORÚ.AKI LEADTA A PAPÍROKAT ARRÓL KÉSZÍTETTEK FOTÓT,MAJD 12-ESSÉVELHÍVTÁK BE ŐKET.DE ENNÉL TÖBET NEM MONDHATOK.A LÁNYOMAT BÁRMIKOR HÍVHATJÁK,MINT MINDENKI MÁST AKI JELENTKEZETT.REMÉLEM SEGÍTETTEM:)
2012. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 575/607 anonim ***** válasza:
aazzzz iggen mennyi válasz
2012. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 576/607 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tegnap voltam castingon a Gyanú Árnyékában...

Hát mit ne mondjak, nem olyan amilyennek képzeltem. :D

Bár nem is ide akartam jönni, hanem az új műsorba, de oda is beadtam a jelentkezésemet, szóval várom a hívást onnan is. Gyanú Árnyékából 2x is hívtak, még aznap, meg másnap is. :D Mégis mire odaértem nem volt a listán a nevem, de beírtak. Szóval ha csak úgy simán oda mész és azt mondod Téged hívtak, de nincs ott a neved, így is úgyis be leszel írva...

2012. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 577/607 anonim ***** válasza:
Az új műsorról tudtok valamit?
2012. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 578/607 anonim ***** válasza:
Igen! Tegnap hívtak fel, de mondtam, hogy már voltam a Gyanú árnyékában, és mondta, hogy jaa, akkor nem kell bejönnöm, mert egy adatbázisból dolgoznak, szóval megnézik a videódat, és majd eldöntik!
2012. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 579/607 MissLondon01 válasza:
70%
Szia :) Most láttam csak a kérdésed. Én tegnap voltam szereplőválogatáson még ma lehet menni akit vissza hívtak. Engem vissza hívtak. Elvittem egy barátnőmet is s ott felírták őt is a listára. Valószínüleg megyünk vissza januárba a forgatásra. A gyanú árnyékában-ra :) Többet nem nagyon szabad mondanom mert titoktartási nyilatkozatot irattak alá velünk :) Remélem hasznos lesz a válasz.
2012. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 580/607 anonim válasza:
57%

Kicsit az előző válaszokra is reflektálva:


A Facebookos megkeresés nem kamu. Nekem is ott írtak, hogy menjek az új sorozat castingjára (nem a gyanú árnyékábanra). Megadtak egy telefonszámot, nem hívtam fel őket,de azért megadtam én is az enyémet. Ők hívtak vissza. Egy kedves hölgy megadta az elérhetőségeit. Bementem az Rtlhez ő segített kitölteni a papírokat, és soron kívül bekerültem a vidofelvételes castingra.


Azt mondták, hogy nagyon jó volt és hívnak ha lesz 2. forduló. Na hát azóta se tudok róla, hogy lett volna:D Valakit visszahívtak már az új sorozat 2. fordulója miatt???


(közben meg ugye az tv2n is indult egy új sorozat, ahol szintén ilyen szituációs rögtönzős szappanoperáról van szó, hirtelen nem jut az eszembe) Hát ennyit tudtam hozzátenni a témához.:)

2013. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!