Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
 591/607 anonim válasza:
100%
Sziasztok en meg tavaly jelentkeztem mar tokre kiment a fejembol nem is gondoltam, hogz hivhatnak es lassatok csodat a tegnapi nap hivtak, hogz holnap (azaz mai nap) menjek castingra. El is mentem (ejjel nappal budapest miatt hivtak bar nem arra jelentkeztem de sebaj mert egy adatbazisbol dolgoznak elmondta ott az egyik srac aki kezelte a papirokat). Nagyon jol ereztem magam nem, nem kellett sokat varni kapsz egy papirt amit kitoltesz mi a hobbid milyen szerepet jatszanal szivesen stb, tovabba kasz egy masik lapot amin rajta van az amit el kell jatszanod nem kell megtanulni a szoveget nagyon fontos, hogy improvizalj es hasznalj fel mindent ami eszedbe jut tovabba ne nezz a kameraba es ne gondolkozz a valaszokon legyel eletszeru! jah es alairsz egy titoktartasi nyilatkozatot de nem olvastam vegig mert nem volt idom 3-4 oldalra meg aztan gondolom az rtl nem basz at...a lenyeg, hogy szerintem jol szerepeltem es varom, hogy visszahivjanak :) azt szeretnem megkerdezni azert attol aki szerepelt mar, hogy mennyit fizetnek ilyenkor? Csak hajt a kivancsisag :D mindenkinek sok szerencset aki jelentkezett es no stressz tok szupi minden
2013. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 592/607 anonim válasza:
Mi ma voltunk ezen a szereplőválogatáson. Előre leszögezem, nem azért fogom leszólni Őket, mert nem kerültem be. Egyszerűen csak röhej, hogy 15 embert lefeleznek, abból 7-nek neki kell állni vitázni egy lószar témán... Előtte persze megkapod a nagy szöveget, hogy fel tudj készülni... Csakhogy közben lehet, hogy be se választanak, hogy eljuss addig az ajtóig. Lefotóznak, majd mindenkinek gratulálnak, hogy dejó bekerültél az adatbázisba. Itt kérem az a nyerő ember, aki ordítozik és qva anyázik a világba, mert ez az elvárás. Én vidám természetű lány vagyok, alapból mosolygós az arcom... Soha az életben nem kötöttek még ebbe bele, na itt sikerült. Amiért mosolyogós volt az arcom nem mehettem tovább. Hát ilyen alapon viszont nagyon szeretném, ha nem is keresnének meg soha semmilyen célból, mert ahogy azt páran előttem is írták... azt keresik, aki egy Mónika showba is tudna ordibálni, meg széket borogatni. Ennyit erről! Sok sikert annak, aki képes ocsmánykodni mások előtt :)
2013. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 593/607 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is nagyon szeretnék jelentkezni...az osztály társam jelentkezett de nem mondott semmit csak azt hogy jelentkezett.Na szóval én is jelentkeznék de én "szégyenlős" vagyok kicsit szóval ha mondjuk 5 embernek kéne előadnom egy szerepet (mondjuk mintha ők lennének a zsűri) akkor nemtudom nemtudnék úgy megnyílni elöttük :((

A másik gond hogy én Pécsen lakom és ha felhívnának hogy menjek el castingra akkor is csak hétvégén tudnék menni és akkor is csak vonattal a vonat jegy amúgy ki*aszott drága :S szóval fogalmam nincs amúgy nagyon szeretnék színész lenni hát megpróbálom de nagyon félek ettől az egésztől végülis nincs veszteni valóm csak az odajutás és ha tegyük fel jól szerepelek akkor visszakéne mennem szóval oda vissza oda vissza az ki*aszott sokba lenne nekem főleg hogy nyáron akarok menni Paramore koncertre.. hát megpróbálom de nagyon félek...amúgy 13-éves vagyok :) :S

2013. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 594/607 anonim ***** válasza:
13 éves...nincs nagy esélyed...hacsak nem az élményért mész. Szeretsz kiabálni? rőgtőnőzni? mert azt kell...
2013. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 595/607 anonim ***** válasza:
Még hogy nincsen esélye egy 13 évesnek??? Dehogynem.. Amikor Én voltam voltak kb. 6-7-8-10 évesek is.. És volt aki tovább is jutott. Ez itt nem kor függő. Ha tovább jutsz és jól szerepelsz és lesz rád szerep, akkor mindenképpen hívni fognak.. Ha oda mész 26 évesen akkor sem egyből fogsz szerepelni akármilyen jó voltál.. Hanem csak akkor, ha visszahívnak, hogy most találtak rád szerepet és mivel jó voltál szeretnének felkérni stb.
2013. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 596/607 anonim ***** válasza:
Ja, és egyébként nem úgy van, hogy csak arra az egyre leszel beírva. Hanem az RTL sorozatokra mind feleszel jegyezve. Szóval most csak úgy mondom, hogy oda mész a Gyanú árnyékára, de ha indul új sorozat, akkor már benne vagy a gépbe, szóval onnan tudnak választani a videód alapján. Engem is 2x hívtak, de mondtam, hogy már voltam az egyik castingon és mondták, hogy ja ok, akkor ne menjek be, mert a videóm alapján már bent vagyok a rendszerbe.. Pedig kettő különböző sorozat.. Szóval ez így működik.. Aki szégyenlős az szerintem ne menjen, mert ott nagyon közvetlennek kell lenni az emberekkel. Bent lesztek egy szobába kb. 15-20-an és ott dől el, hogy ki jut tovább, vagy ki nem.
2013. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 597/607 anonim válasza:
Pofára megy az egész... Olyan is bejutott, aki nem szólalt meg... és aki meg pofázott végig, de volt egy kis bakija az nem jutott be. És nem biztos, hogy a 6-14 éves úgy tud megnyilvánulni a felnőttek között, mint ahogy várnák. Igazságtalan az egész rendszerük. De fénykép alapján mindenkit nyilvántartásba vesznek. Megjegyzem, én megnéznék mindenkit a kamerák előtt szerepelni, mert ott nem másik 19 marhával kell eljátszani a szerepet, hanem egy olyan emberrel, aki komolyan is veszi ezt. Úgy kérem szépen mindenki másképp teljesítene ezt higgyétek el.
2013. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 598/607 anonim ***** válasza:

én is szeretnék jelentkezni az éjjel nappal budapestbe de nem hiszem hogy behívnak castingra, mégpedig azért mert már voltam a gyanu árnyéka castingon és nem jutottam túl az első körön és nincs rólam az adatbázisba video.. és kitudja hogy a castingos csaj milyen jellemzést irt rólam:/

szerintetek ennek ellenére hogy volt egy rossz próbálkozásom, lehet még esélyem vagy ennyi volt?

2013. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 599/607 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.Probálkozz, s ha nem jon ossze, volt egy élményed.
2013. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 600/607 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Van itt valaki, aki kapott szerepet?Engem ma hívtak fel.Megköszönném, ha rám írnátok privibe, lenne pár kérdésem.

2013. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!