Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
 581/607 A kérdező kommentje:
Ez a gyanú árnyékában
2013. jan. 18. 18:22
 582/607 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

SEgítség kéne priviben!!!Azoktól, akik voltak a naygtétényi úton a válogatáson.Priviben felteszem a kérdést. Előre is köszönöm, hogy rám írtok.

2013. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 583/607 anonim válasza:

Milyen címen lehet még jelentkezni castingra? (ki tudja melyikre keresnek még embereket)


Köszi

2013. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 584/607 anonim ***** válasza:
Mi gondoltok, nyugdijasok is érdeklik őket? Nagyim 60 éves és menne.
2013. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 585/607 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyinak nagyobb esélye lenne, mert a fiatalokból sokan jelentkeznek, az idősebb korosztályból kevesen.
2013. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 586/607 horkor válasza:
Engem is fb-n kerestek fel, majd többször fel is hívtak, mire most úgy döntöttem, hogy oké, elmegyek a válogatásra (okt. óta húzom egyébként). Nagyon kíváncsi vagyok mi fog történni, lesz-e értelme az egésznek. Plusz nem is értem, miért pont én? Miért hívtak vissza x-szer... oké, az fb-ről sok minden kiderül, de mégis... hiszen több 1000-en jelentkeznek, ahogy olvasom, hallom. Én pont nem. Aki később játszik a sorozatban annak fizetnek is? vagy mindenki csak a szereplés miatt akar menni? Ti miért jelentkeztetek?
2013. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 587/607 anonim ***** válasza:
Fizetnek. Azért keresnek téged, mert a te fizimiskád bele illik abba a karakterbe, akit keresnek.Ha írsz privit, mást is írok.
2013. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 588/607 anonim válasza:
Én is jelentkeztem tavaly, még az első hirdetések egyikére, és MA HÍVTAK BE CASTINGRA! Milyen már?! Rég el is felejtettem. Szóval nem igaz, ha az első körben nem hívtak, akkor már nem is fognak... (Még nem tudom, hogy elmegyek-e egyáltalán a válogatásra.)
2013. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 589/607 anonim ***** válasza:
Én csütörtök este jelentkeztem, csak a poén kedvéért :D és péntek dél körül felhívtak, h menjek fel Pestre a meghallgatásra. Kérdezték, h hétfőn vagy kedden lenne-e alkalmasabb nekem, mondtam h kedd, úgyhogy van lehetőségem menni... de nem tudom, megéri-e... (az "Éjjel-Nappal Budapest"-tel kapcsolatban hívtak)
2013. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 590/607 anonim ***** válasza:
49%
Kérlek szépen ez a Valóvilág meg az Éjjel nappal Budapest szerű műsorok. Ezek nem a való életet mutatják be, ezek előre megírt szerepek. Azt mutatják be hogy ha nem akarsz dolgozni és le akarod járatni magad akkor mennyi pénzt kereshetsz.
2013. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!