Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom magam túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom magam túl tenni rajta ?

Figyelt kérdés
már több mint 2 hete nem beszéltünk, teljesen kizártam az életemből, mert csak játszadozott velem, de még ennek ellenére is hiányzik és az egészben az a legrosszabb, hogy nem is voltunk kapcsolatban. azt hittem, hogy könnyen elfelejtem, mivel ugye nem voltunk egy pár..annyira hülyén érzem magam, mert ő valószínűleg nem is gondol rám, még csak egy megfelelő bocsánatkérést sem kaptam. annyi kérdésem lenne, de tudom h valószínűleg sohasem fogom megkapni a válaszokat.

febr. 19. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a helyet... sajnos ezzel nem tudsz mit tenni. Próbálj meg új emberekkel beszélgetni, barátaiddal minőséginb időt tölteni, akár sportolni vagy koncentrálj másra, magadra, önfejlesztésre és próbálj meg ne gondolni rá, ha feljön egy gondolat róla tereld el, ne merülj bele , mert az csak levisz érzelmileg.
febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként honnan jöttél rá, hogy játszadozott veled, ha ezt kiderült akkor milyen kérdéseid lennének hozzá?
febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Voltak érzelmeid, amik még nem múltak el. Ennyi az egész.
febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
"Miért nem tudom magam túl tenni rajta" Mert még nem tetted túl magadat rajta. Most erre milyen választ vártál?
febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Lehet meleg vagy
febr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok… van kedved beszélgetni?
márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!