Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet olyan, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet olyan, hogy ha egy fiúnak tetszik egy lány, akkor piszkálja? 17/L (még ebben a korban is)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki már kb 3 hónapja mindefele beceneveket talál ki nekem, meg mosolyog rám, sokat néz, piszkál, ha a többi fiú piszkál, sokszor megvéd,de van h ő is röhög velük. Az egyik haverja azt mondta nekem, h nem tetszem neki,csak hulyeskedik, de megkerdezte h nekem tetszik-e a fiu, mert o azt hiszi most, h ő tetszik nekem, és h tenyleg igy van e? En letagadtam, mert előtte mondta h neki en nem tetszem, csak hulyeskedik, de akkoris fura, h minek hozta akkor fel a temat? Ez a fiu meg szinte egesz nap velem van elfoglalva, de azota kevesebbet, miota beszeltem ezt a haverjaval, gondolom o mondta neki, h nekem nem tetszik v nem tudom. Én úgy érzem, h ezek ellenere tetszem neki, de szerintetek lehet, h valaki ezt igy mutatja ki? vagy csak hulyeskedik? valaszoljatok őszintén nyugodtan! :) Ő hangos, nem tanulós, én meg jó tanuló vagyok és csendes ( mondjuk csak a suliban, a barataimmal egyaltalan nem, ott nagyon sokat beszelek :D), szerintetek ezek ellenere egyaltalan tetszhetek neki, mert ebben masok vagyunk? Szerintetek én rákérdezzek nála vhogyan h mi a helyzet vagy várjak tovább, h mi lesz?
2016. nov. 16. 18:08
 1/3 Stark2000 ***** válasza:

Első és ami a legfontosabb; a leírt tulajdonságok nem sok mindent befolyásolnak. Én még nem hallottam olyat, hogy valakinek emiatt ne tetsszen egy fiú / lány vagy emiatt ne jöttek volna össze.


2. Az én osztályomban is előfordul ilyen. Sőt, ha ne adj isten pánikba esek valami miatt (pl: random meglátom azt aki régóta tetszik és csak úgy elkezd velem beszélgetni) én is tudok így viselkedni - elég hülyeség, tudom. Szerintem személyfüggő, hogy ki hogyan kezeli ezeket a helyzeteket, hogyan bánik a "kiszemeltjével" és azzal, aki tetszik neki. A tapasztalataid alapján simán elképzelhető, hogy bejössz neki.


3. Beszélhetsz vele erről de sanda gyanúm van, hogy nem esett jól neki az - ha tudja haverja által - , hogy azt mondtad haverjának, nem jön be neked. Emiatt lehet érdektelenebb, rosszabb kedvű, stb.. Mindenki máshogy reagálja le / dolgozza fel.

2016. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól nem függ hogy milyenek vagytok. Az én majdnem barátom(tetszem neki, nekem is ő, nem tudom miért nem járunkxddd) is jó tanuló, hangos, én pedig átlagos, csak akkor beszélek suliba ha muszáj(persze a szüneteket telebeszélem).

Amúgy szerintem lehet hogy tetszel neki, csak nyuszi ezt elmondani és inkább elküldi egy haverját hogy kérdezze már meg hogy ez fordítva is így van e, és ha igen akkor lép a srác(tapasztalat). Szóval ez tényleg hülyeség szerintem, ha én fiú lennék tuti nem piszkálnék olyan csajt akitől nem akarok semmit. De lehet ők másképp gondolkodnak.

2016. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszel neki.

De én a helyedben biztos nem jönnék össze vele. Aki így fejezi ki azt, hogy tetszel neki, az agyilag egy hároméves szintjén van.

2016. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!