Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanarom es koztem lehetseges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanarom es koztem lehetseges h barati kapcsolat van? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy tanarom akire van hogy egy heten tobbszor rairo es beszelgetunk... Beszelek neki olyan dolgokrol amiket masnak nem mondanek el... O is szokott nekem mondani magan jellegu dolgokat... Amiket mas osztalytarsaim nem tudnak.Pl multkor megerdeklodtem hogy miert nincsen baratnoje es elmondta nekem... Tanulasrol meg nem nagyon beszelgettunk... Inkabb az eletemrol beszeltem neki es meg tanacsot is ad nekem sokszor (mint minden diakjanak segit es figyel mindenkire) Meglehet hogy en es a tanarom kozott barati kapcsolat van?

##tamar
2017. jan. 4. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
meglehet, hogy kéne neked egy tesztet írni, hogy bezárjanak egy életre valahová, mert én ilyen embert utcára nem engednék az biztos.
2017. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Igen lehet barátság köztetek.

De miért hangzik ez ilyen elképzelhetetlennek? :D

2017. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Hat nem tom h mondhatome a x y tanarurnak h a baratom...

2017. jan. 4. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán.
2017. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez van, csak magántanárral, ami ugye személyesebb, de röpke 17 év korkülönbséggel :D semmi baj nincs vele, én is örülök h van nekem :)
2017. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Dehogy gáz. Nem gáz. Kincs az.olyan tanar akk ennyire figyel a diakokra.

viszont figyelj arra h valoban csak baratsag.legyen.

viszont felkektetted az erseklodesem, miert nincs barátnője és h jott ez szoba? :D

2017. jan. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Beszeltem vele egyszer szemelyesen es mondta h tetszik neki valaki de elmondana a suliba osztaly elott ha lenne valakije...

Aztan rakerdeztem meg mondta h az o magan elete nem titok...

2017. jan. 6. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, azért fura ez a tanár.
2017. aug. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!