Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy fiúval nem akar lefeküd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúval nem akar lefeküdni a barátnője, mit tegyen az illető?

Figyelt kérdés
A barátnője szinte csak barátként viselkedik vele. :))

2022. ápr. 16. 04:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Légy türelmes lett volna a válaszom, de ha tényleg barátian viselkedik veled, akkor annak annyi. Vagy túl fiatalok vagytok még, vagy ő éretlen, vagy csak azért van veled hogy legyen valakije, vagy valójában nem jártok, csak te hiszed azt.
2022. ápr. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem rólam és valakiről van szó, de egyébként együtt vannak, járnak és nem túl fiatalok.
2022. ápr. 16. 05:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet első kapcsolata és nem tudja hogy viselkedjen.
2022. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Keressen másik barátnőt. Főleg, ha teljesen csak barátként viselkedik.
2022. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha nekem olyan barátnőm lenne, aki nem szeretne szexelni, akkor én szakítanék vele, mert ennyi erővel barátok is lehetnénk. Egy kapcsolat nem nevezhető párkapcsolatban szex nélkül. Főleg pasiként én nem bírnám elviselni, hogy állandóan kívánom és folyton falba ütközöm. Az más kérdés, ha időre van szüksége, de ha mondjuk 2-3 hónap után sem kíván, akkor nincs értelme tovább húzni. Alapból nem értem, hogy egy lány miért jön össze olyan pasival, akit nem kíván.
2022. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk, beszélje meg vele, hogy a másiknak mik a szándékai, és mért nem kar vele lefeküdni. Több hónap szex nélkül nem együttjárás, kivéve, ha ez közös akarat, főleg vallási alapon.
2022. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak tényleg barátok 😅
2022. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt mégis honnan veszed?
2022. ápr. 17. 02:23
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem szexelnek xD Onnan. AKkor mégis mitől járnának?
2022. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!