Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert manipulal a parom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert manipulal a parom?

Figyelt kérdés

vasarnap este ossze vesztunk valami aprosagon mire en vissza beszeltem neki h nekem is van velemenyem es ne rajtam vezesse le a feszkot (tobbszor is volt ilyen de mindig en lettem a hibas amikot nem is csinaltam semmit)

erre nem irt 4 napon at,majd ram irt tegnap h amugy o ezzel buntetett h nem irt es hogy maskor ne csinaljam ezt.

eddig minden exe megcsalta v lelepett de kezdem erteni hogy miert is leptek le

mit kene kezdjek ezzel? a szakitas mellett gondolkodok



febr. 9. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
4-en csalták meg, az komoly. A párod szerintem egy kontroll mániás gyökér aki nem tűri azt, hogy a másik felszólal ellene. Szólj neki, hogy ez beteges amit csinál és változtasson az ilyen durci kirohanásain mert ezt senki sem fogja díjazni.
febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen nárcisztikus lehet. Silent treatmentnek hívják angolul. Jó kis toxikus maszlag.
febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"kezdem erteni hogy miert is leptek le" - Ezt mondd meg neki. Nyugodtan, határozottan közöld vele, hogy még egy ilyen dobása van, aztán mész te is, mert ezt nem tűröd el.
febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.Egész életedben ezt fogja csinálni, az ilyenek nem hagyják abba.
febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, kétlem hogy 4x megcsalták, max szó nélkül otthagyták. Mint most nálad.
febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-os valaszolo tenyleg 4-en csaltak meg egy lannyal beszeltem is es nala is ez volt a szitu
febr. 10. 10:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akit szeretünk azt sosem büntetjük. Hisztis egy fiu lehet.

Birtokolni akar nem szeretni.

Szakits vele ha nem akarsz szenvedni.

febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert degeneralt.
febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd, ki tudja később mit fog parancsolni neked. Nem vagy rabszolga vagy cseléd.
febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki képes napokig nem irni/ nem valaszolni embereknek, azt nyugodtan hagyjátok is ott. Vele van a baj.
febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!