Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom imádja, ha a tesipól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom imádja, ha a tesipólómban vagyok, ez normális? 15/L

Figyelt kérdés

Mármint amikor tök csinos, csajos ruhákban vagyok, akkor nem ölelget -és bújik annyira, mint amikor az a póló van rajtam xD Amikor itt van nálam, sokszor szokta is kérni, hogy vegyem fel, mert szereti rajtam.

Pedig csak egy sima, fehér, uniszex szabású pólóról van szó, az iskola logójával, még kicsit nagy is rám :D

Nem mondom, hogy zavarna, mert hát ezt a vágyát könnyű teljesítenem, csak furcsállom, mert a fiúk tudtommal nem az ilyen stílusú öltözékre gerjednek egy csajon :D



#uniszex #tesi póló
2016. dec. 7. 19:54
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Bizonyára azért tettszik neki, mert nagy rád, és bő. Személy szerint én is úgy vagyok vele, hogyhavalami lazább póló van rajtam, akkor szebbnek érzem magam. A hosszú, lenge pólók jól állnak, és bizonyára a barátod is így van vele
2017. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Eltudnek kepzelni veled egy tesiorat, egy kis kozos testmizgatassal.. ;)
2017. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mint hogy az én barátom imádja ha az ő pólójában és egy bugyiban vagyok, amikor nála alszom nem is viszek soha pizsit. De ő mondta is hogy azért (azon kívül hogy az ő cucca, és olyasmi mint az elfoglalt váron a zászló, a hódítás jelképe), mert olyan cukin nagy rám. Valószínűleg a te barátodnak is ezért tetszik.
2017. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%

Engem ezek a női cuccok egyáltalán nem hoznak lázba, elidegenítenek a nőktől, mert nem sugároz semmi vonzalmat. Személy szerint nem vagyok oda annyira a dekoltázs látványáért, hogy amiatt menjek oda egy lányhoz.

Ellenben ha egyszerű pólókban, göncökben van, sokkal stílusosabbnak gondolom a lányt, mintha estélyiben lenne, kirittyentve.


Nem mellesleg sokkal inkább azt hangsúlyozza hogy elérhető vagy, és nem kell Leonardo di Caprionak lenni, hogy beszélgetést kezdjenek veled. És rengeteg lány siránkozik, hogy miért nem mennek hozzá rendes srácok, és a válasz az, hogy lehet hogy nyuszik, mert túl divatosan öltözködnek.

2017. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az iskola logójàra gerjed....Na ìgy fog kihalni az emberiség...
2017. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én fordítva vagyok ezzel. Imádom, ha a fiúm a torna szettjében van, de nem a szag miatt! ^^

Mondjuk Ő meg azt szereti, ha a pizsamámban vagyok. :D

14/L

2017. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Réka_rbn válasza:
Nem lehet, hogy érzi benne az illatod? 😂
2017. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!