Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú bővebben lent....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú bővebben lent. Pls fontos?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú de ő pesten én meg miskolc mellett lakok kb 180km-re egymástól. 3éve ismerjük egymást de csak 3-szor találkoztunk. De napi szinten tartjuk a kapcsolatot. De itt jön a probléma hogy eléggé beleestem....vagyis inkább úgy mondom h fülig szerelmes vagyok belé. Konkrétanő az egyik legjobb barátom és neki is én de én ugy érzem hogy azért töb van köztünk mint barátság...én már nagyon rég óta várom hogy tegyen valamit de csak ilyen kis célzásokat tesz h tetszek neki és hogy fontos vagyok neki. Ő 16éves én meg 15 neki sem volt eddig barátnője és nekem se volt eddig barátom úgyhogy tudom hogy most igen fura ez az érzés hogy bármit megtennék csak azért hogy ujra lássam vagy halljam a hangját. Szóval ezeket a célzásokat én el is fogadom tehát éreztetem vele hogy nekem is bejön. De én azt szeretném hogy végre mondja el nekem az igazat mert én úgy gondolom nem a lánynak kell lépnie elősször! hogyan tudnpám elérni mit mondjak neki? Esetleg én valljam be neki? De ez esetben hogy ís mit mondjak?

2015. dec. 27. 00:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy hosszú lett :/
2015. dec. 27. 00:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Kèrdezz rá hogy nem tetszik e neki valaki.
2015. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kerd meg hogy talalkozzatok vmikor, eloben sokkal egyszerubb lenne! (Nyilvan sok ido meg penz, de ennyit talan meger.) meg aztan beszeljetek at jol, ha viszonozza o is, hogy vagjatok-e bele egy tavkapcsolatba!
2015. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 >_< ***** válasza:

Távkapcsolatban élni szörnyen nehéz dolog, ha összejöttök ott lesz a mindennapos fájdalom (bár ez már most is megvan) hogy mikor láthatod őt újra. Velem is történt már hasonló, a francba hogy a messze élő lányok mindig olyan vonzóak :)

Ha tényleg akarod őt el kell mondanod neki mit érzel és meg kell tudnod hogy ő is így érez-e, különben bármikor jöhet egy helyi valaki akibe hirtelen beleesik, és ideiglenesen, de lehet hogy végleg elveszíted a lehetőséget.

#3-al egyetértek, élőben sokkal egyszerűbb lenne egy ilyen beszélgetést lebonyolítani és ténylegesen láthatnád minden reakcióját.

Sajnálom ezt az egészet, annyira szép ahogy leírtad de nem tudom mit tehetnél, fiatalok vagytok és helyhez kötöttek.

2015. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és amúgy igazatok van találkoznunk kéne...remélem összejön majd de igen őszintén én is ezen aggódok hogy bárki jöhet akibe beleesik majd! Viszont ez velem is megtörténhet akár...bár nem vagyok olyan deki tudja! Nem voltam még ezen kívül
2015. dec. 28. 18:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Véletlenül elküldtem a még nem kész dolgot...nem mintha lettem volna ezen kívül szerelmes
2015. dec. 28. 18:20
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez a történet nagyon tetszik és szép. A baj akkor kezdődik, amikor majd összejöttök és nagyon hiányozni fog, nem tudod akármikor megérinfeni, látni, átölelni. 3 év alatt 3 tali nagyon kevés. Többet nem tudnátok találkozni?

A helyedben személyesen megkérdezném mit szólna ahhoz, ha járnátok. Nem baj a nyílt őszinteség, miért is ne tennéd meg.

2016. jan. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!