Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szakítsak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illy Blacke kérdése:

Szerintetek szakítsak a barátommal? ( bōvebben lentebb )

Figyelt kérdés
egyszer egy táborban ismerkedtünk meg,szerelmet vallott és "járunk".. ō nem az osztálytársam, egy másik suliba jár...régebben sokat beszélgettünk, de most már "tojik rám".. szerintetek hogy szakítsak vele, várjam meg még rámír és amikor rámírt közöljem vele, hogy dobom, vagy írjak rá valamikor én és úgy mondjam meg? ( egyébként még annyit se mondott, hogy "boldog karácsonyt", kb. december elején írtunk egy kicsit egymásnak )

2017. jan. 12. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Abban az idézőjeles "járunk"-ban minden benne van:D
2017. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazából még papíron járunk, de én már gondolatban megszüntettem vele a kapcsolatot, csak nem mondtam el neki
2017. jan. 12. 19:57
 3/6 Technokol Rapid ***** válasza:
100%

Ez aztán a párkapcsolat. Hány évesek vagytok? Inkább ne válaszolj.


pfff... hátt nem tudok segíteni a problémádon. Töröld az ismerőseid közül vagy nemtudom. Ez nem is párkapcsolat. Miről beszélünk?

2017. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem az lenne a legkorrektebb ha a "szemébe" mondanád hogy ez van...
2017. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irj rà. Lehet hogy furàn hangzik de szerintem adj neki mèg egy esèlyt. Persze ha ezutàn normalizálodik
2017. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Gondolom tizeneves vagy. Azok koreben minden 2. kapcsolat ilyen, nem rosszbol, ez az igazsag.

Szerintem nem szeret teged es nem is szeretett csak bejottel neki.

Ez meg nem is igazi parkapcsolat mar nem azert. Ha nem keres. Beszelj vele meg egy talit mond el mi a bajod es utana szakits.

2017. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!