Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Könyvet írok egy lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvet írok egy lánynak, mert szerelmes vagyok belé már két éve. Egyetlen baj van: Nembtudok jó címet kitalálni neki. Tudnátok segíteni benne?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 12:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem a kérdésedre válaszolok de nem bírom ki hogy ne írjam le, mennyire szuper jófej vagy!!!! Nagyon kevesen mondhatják el magukról, hogy nekik könyvet írtak! Bármi is legyen majd a címe, le a kalappal előtted! :)
2017. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm! Nagy örömet okozott a válaszod és remélem, én is ilyen örömöt okozok majd a lánynak :)
2017. jan. 21. 21:23
 13/27 A kérdező kommentje:
A címe meg valószínűleg a neve lesz, ha nem találok jobbat 😄
2017. jan. 21. 21:25
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi a haszontalan válaszért, de iszonyatosan aranyos vagy, jó lenne még több ilyen fiú mint te, én biztos elolvadnék ha kapnék egy ilyet valakitől:)
2017. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked is! :) nagyon Örülök a válaszodnak!
2017. jan. 21. 22:38
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy romantikus típus, de én elolvadnék, ha valaki könyvet írna nekem! Még akkor is egy életre megőrizném, ha viszonzatlan szerelem lenne!

Nagy szurkolok nektek!!

2017. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak kivancsisagbol: Mi a lany neve? En is nagyon szurkolok neked!!! Remelem, ha mar ilyen sokat tettel a lanyert nem marad el a hatasa!:) sok sikert!!!:):):)
2017. jan. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :))))
2017. jan. 22. 07:36
 19/27 anonim ***** válasza:

En is irtam egy könyvet egy fiúnak.. 😔 tudtam h van köztünk valami.. Ket évet vartam ra.. Ket ev napjait leírtam a könyvbe a gondolatokat.. Aztan ossze jöttünk egy évig voltunk eggyut es azt az egy évet is le irtam a könyvbe.. Aztan jott egy mucsaj es "beleszeretett" jobban mondva lefektette párszor aztan a csaj dobta..ezt is beleiram a könyvbe.. Es a fiu vissza jott hozzam h szeret es megbánta.. De en csak a kezébe nyomtam a könyvet sírva es elmentem.. A cime a könyvnek :

K❤/a dolog ami reménytelennek tunt/ azota neha beszélünk de meg ma is elsírom magam ha ragondolok.. A könyv a mai napig megvan neki.. 😔 szerintem egy nev olyan sablonos.. Nincs valami ami neked is meg neki is sokat jelent? Egy szám? Egy betű? Egy szo? Az jobb lenne ha gyönyörű neve van a lánynak es nem ilyen Sara pl vagy Zsófi akkor jo lehet.. 😉Sok sikert

2017. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Már megvan a címe és nagyon sajnálom, ami veled meg a fiúval történt... Hát nem érdemel meg téged... De ez a lány rendes, érte Megéri :)
2017. jan. 25. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!