Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Könyvet írok egy lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvet írok egy lánynak, mert szerelmes vagyok belé már két éve. Egyetlen baj van: Nembtudok jó címet kitalálni neki. Tudnátok segíteni benne?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 12:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a címe, ha nem vagyok túl tolakodó?
2017. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Igazából Rájöttem, hogy az a cím nem túl jó, szóval inkább keresek egy másikat 😄 szóval megint nincs cím...
2017. jan. 26. 07:29
 23/27 anonim ***** válasza:
Eloszor is!:D Ez egy nagyon klassz dolog amit csinalsz!!:)) szerintem a cim legyen a lany neve. Ne bonyolitsd tul!:)
2017. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legszebb ha, a neve a cim! Az nagyon kifejezo, es kozvetlen!:)
2017. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha nem találok valami jobbat, akkor valószínűleg a lány neve lesz a cím!
2017. jan. 26. 20:38
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi történt? Mi lett a címe? Megkapta a könyvet? Ha igen, hogy reagált rá, mi van veletek?
2017. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Kesz lett a könyv, meglett a cim, a baj csak az, hogh a reakcio nem volt meg. Eloszor azt mondta, hogy szivesen elolvassa, es latszolag orult, de aztan egy szomoru nyari napon azt mondta, hogy meggondolta magat. Nem kell neki a konyv, egessem el, vagy dobjam egy folyoba. Azota nem beszeltunk.
2017. nov. 27. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!