Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kerülök mindig barátzóná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülök mindig barátzónába a csajoknál, mit rontok el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám, hogy soha az életben nem sikerült semmilyen párkapcsolatot összehoznom, mert valami mindig problémás volt.


Sok lány barátom van, tehát nálam nem újdonság az, hogy csajokkal csinálok programokat, és éppen ezért én is hozzászoktam, hogy barátilag is lehet velük lenni.


Valahogy mindig az van, hogy egyre többet beszélünk, de mindig barátság lesz a vége. Nem tudom, mit rontok el. Persze a barátság tényleg komoly (fél éjjeleket végigtelefonálunk), stb, csak valahogy mindenkinél benne ragadok ebben.



2020. okt. 26. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem vagy túl határozott.
2020. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. lehetőség: ronda vagy, de barátnak jó.

2. lehetőség: túl kedves vagy.

3. lehetőség: nem veszed észre a pontot, amikor már simán berakhatnád, és lassan barátsággá alakul.

2020. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
2es jól mondja
2020. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek a 2-essel. Nagy eséllyel túl kedves vagy és nem vagy elég határozott.
2020. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem inkább a 3-as pont az igaz, hogy nem lépek a megfelelő időben. :/
2020. okt. 26. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg a 2-es is. Fél éjszakákat telefonálsz.
2020. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" Az a problémám, hogy soha az életben nem sikerült semmilyen párkapcsolatot összehoznom..."


Tehát kb. 16 éves vagy, amiből következik, hogy ez "a soha az életben" úgy 1 évet jelenthet. Megspékelve egy világjárvánnyal. :)

Persze, ilyenkor ez örökkévalósgnak tűnik, főleg ha az osztályban és a baráti körben is van már 3-3 srác, akiknek van barátnőjük.


Lehet, hogy most éppen nem passzolsz a korodbeli lányokhoz, de 1, 2 vagy 5 év múlva neked lesz sikered.

2020. okt. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lépj hamarabb
2020. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6-os,

Nem sikerült a tipp, 20 éves vagyok, és nem 1 évet jelent a sikertelenség... XD

Viszont legalább én már rájöttem, hogy nálam van a gond és nekem kell valamit változtatnom.


De honnan tippelted a 16 évet?

2020. okt. 27. 15:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Hibaharáton belül volt.

Ha tini-be írtad ki, akkor max. 19 lehetsz. :)

15 évestől még nagyon-nagyon komolytalan lenne a csajozási sikertelenségről panaszkodni. Tehát 16-19 közé kellett tegyelek, ott pedig hívtam egy RND(16, 19)-et. :)

Általában a fiatal tinik szoktak úgy panaszkodni, hogy "soha az életben", mert így idősebbnek tűnnek, így nagyobbnak, hosszabb ideje meglévőnek tűnik a problémájuk.

2020. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!