Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol/hogyan keressek barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan keressek barátnőt magamnak ha nem szeretem a bulikat?

Figyelt kérdés

Kicsit se vagyok oda a legtöbb kortársam "b*sszunk be oszt csapassuk" elvéért. Alapvetően csendes, visszahúzódó fiú vagyok. Soha nem volt még barátnőm... :/ Milyen helyeket ajánlotok ahol hozzámillő, korombeli lányt találhatnék?


16/f



2015. júl. 24. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Szia
2015. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Facebook. Nincs mese. Manapság nincs olyan életszituáció, ahol normális, nem kínos párbeszéd alakulhat ki korodbeli lányokkal. Marad az, hogy bátorság, és fb-n ráírsz valakire, aki tetszik.
2015. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos találsz egy normális lányt...sulidba vagy az osztályodba ha tetszik egy lány menj oda és beszélj vele ^^ 14/l
2015. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
SZínház,éttermek,ha egyedül látsz valakit vacsizni odamész
2015. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy a korombeliek egyedül nem nagyon mennek ilyen helyekre...
2015. júl. 24. 21:21
 6/11 anonim válasza:
100%

Szia

Szereted a könyveket?akkor könyvtár

Vagy inkább az animéket = mondocon

Sok barátnőm ismerkedik ilyen helyeken

16\L

2015. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőek jó tanácsokat adtak.

Buliban nem lehet normális párt keresni.

2015. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy koncert után mész oda ismerkedni, vagy könyvesboltban/könyvtárban, az tökéletes. Igazából bárhol ha látsz egy lányt, aki tetszik neked, odamehetsz hozzá, ha normális, akkor megvárja, hogy mit szeretnél mondani. :)
2015. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez a menyodacsakúgy sosem jött be. Először amikor egy fiú odajött, hozzám egy koncert után, elkezdte a mondandóját, én teljes mértékbe megilyedtem. Rávágtam, hogy bocsi, de van barátom, sarkon fordulzam, és otthagytam. Kissebb szívinfartust kaptam, amikor ugyanazzal a vonattal mentünk haza, és végig bámult. Hála istennek, csak 2 megállot kellet keresnem. Én ezt a módszert n ajánlom. Szerintem csak elikesztenéd. Főleg a mai világban.
2015. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk a suliban! de igazából rossz így ezt kimondani! de szerintem facebook! merj valakire ráírni! persze valami olyan lányt keress akin látszik hogy visszahúzodó ha te is ilyen vagy!:) aztán kitudja lehet nagyon sok közös témátok lesz! vagy a végén lehet még szerelem vagy vonzódás is kialakulhat közöttetek!
2015. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!