Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akit 18 éves koráig nem néz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit 18 éves koráig nem néz meg 1 lány sem az nem fog kelleni senkinek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom hogy hogy nézek ki mert nincsenek barátaim akikhez hasonlíthatnám magam és lányok sem akik megmondanák hogy helyes vagyok-e.


Nem akarok képet küldeni.


De ha 18 éves koromig nem néz meg senki akkor az azt jelenti és senkinek sem tetszem és fel is adhatom a reményt hogy barátnőm lesz?

Mert akkor inkább el sem kezdek próbálkozni.


Mert sem a vonaton, sem a buszon... Sehol nem néz meg senkisem.... Bár mondjuk nem sűrűn mozdulok ki.


17/f


2016. febr. 27. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
engem megszoktak nézni,de nem jönnek oda hozzám,ezt nem értem,bár egy fiú azt mondta,azért nem jön oda hozzám,mert olyan gonosz tekintetem van,amit magamon nem érzékelek
2016. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem azt jelenti hogy nem néz meg senki akkor senkinek nem tetszel. Mert az is lehet hogy néztek csak te nem vetted eddig észre. De lehet elkéne kezdened nyitni az emberek felé és akkor könnyebb lenne
2016. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem sem néznek meg a lányok nem is szólnak hozzám max odaköhhintenek egy sziat vagy valami az osztálytársak
2016. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Figyi, ez nem gond. Engem sem szoktak megnézni, de az miért baj! Lehet hogy ez feleslegesen mondom,de legyél kicsit bevállalósabb és mindig merd magad felvállalni!

Egyébként a szomszédom 21 éves és még nem volt barátnője, úgyhogy hidd el nincsen veled semmi gond.:)

Sok sikert!!!

16/L

2016. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Többféle szempontból is zavaros ez a kérdés.

1. Leírtad a k3rdésben, hogy te se nézel meg senkit. Akkor mit vársz?

2. Ha még fiú barátokat sem tudsz szerezni, akkor egy barátnőt hogy tudnál?

3. Ez milyen már hogyha 18 éves korodig nem néz meg senki... és ha 20? Vagy 25? Akkor belepusztulsz?

4. Mi ez hogy akkor el sem kezdek próbálkozni. Szerinted a dolog úgy műkődik, hogy valaki meglát és tudni fogja, hogy te vagy élete párja???? Tenni is kell azért valamit, hogy bármit is elérj!! És ez az élet minden területére igaz!

Ehhez tartozik az is, hogy sehova se mozdulsz ki....


De most komolyan... mit vársz???? Hogy a sült galamb berepüljön a szádba??? Tegyél valamit, vagy így maradsz...

15/L

2016. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hát ha nem is nagyon próbálsz meg ismerkedni meg kimozdulni akkor nagyon lehetőséged sincs rá, hogy "megnézzenek"..

Amúgy meg én nem szoktam megbámulni azt a fiút aki tetszik az utcán vagy csak úgy hogy észre se vegye.. ;) Szóval ez becsapós lehet :P

Szerintem legyél nyitottabb kicsit meg barátkozz és úgy egyre több embert fogsz megismerni és tuti, hogy találsz valakit akinek bejössz:)

2016. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem lett volna lehetőségem több lányt is megdönteni 16-19 éves koromban,de nem tettem, azóta rám se néznek. Szóval kinél hogyan alakul :D -.-
2016. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl jól nézel ki, és a napra is rá lehet nézni, de rád nem. :D
2016. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!