Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tiltanak le mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltanak le mindig?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon tetszett egy fiú rá írtam minden rendben volt beszélgettünk élőbe is aztán egy nap letiltott és nem beszélt velem többet. Már több fiúval is így jártam. Tudom magamról hogy idegesítem az embereket de folyamatosan próbálok rajta változtatni de egyszerűen nem tudom miért csinálják ezt ha nem idegesítem őket. Szerintetek mit rontok el? Miért vagyok mindig letiltva akkor is ha próbálok kedves lenni és nem nagyon zaklatni az embereket?

#fiú #idegesítő #tiltás #próbálkozok
2016. nov. 14. 16:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Talán nem tetszel nekik.
2016. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked nem tűnik fel, de nekik mégis úgy tűnik, mintha zaklatnád őket. Ne aggódj, én is folyton így jártam egy időben. Emiatt ne gondold, hogy idegesítesz másokat. Nagyon önbizalomromboló tud lenni, ha olyan szinten akarják az emberek hogy békén hagyd őket hogy letiltanak, de nem szabad elkeseredni. Biztos nem vagy idegesítő, csak őket nem érdekled.
2016. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Engem is mindig mindenki letilt :D Akkor is,ha nem tudják hogy nézek ki...Soha nem fogjuk megtudni mi a gond velünk. :D
2016. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy nagyon nyomulsz?
2016. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Túlságosan nyomulsz, megsérted őket akaratod ellenére vagy akármi.Ha tudod, hogy idegesíted az embereket, akkor azt is tudnod kellene, hogy mivel, nem?Nem mondta el soha senki?Csak azzal vagy ilyen aki tetszik vagy mindenkivel?Mert, ha mindenkivel és gondolod, írj rám!

Beszélgetünk, beszélgetünk és majd megmondom.

2016. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mivel idegesítem őket. Sose mondta senki csakúgy letiltottak. Volt aki csak azért mert "családi problémái" voltak...elvileg. Nem tudom szerintem az sem megoldás ha otthon van valami hogy letiltsd a másikat.
2016. nov. 14. 22:12
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem csak olyanokat idegesítesz aki bejön neked, hanem másokat is s gondolod, írj rám!Mint írtam, majd kiderül, hogy mi is a helyzet.
2016. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
küldesz magadrol egy képet ? nem lehet nagyon csunya vagy vagy duci ?
2016. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ha élő beszélgetés után tiltanak le lehet külsőre nem tetszel nekik képet tudsz küldeni ?
2016. nov. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én azért tiltok le egyes embereket, mert idegesít, nyomul a hülyeségeiről beszél mindig...
2016. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!