Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tiltanak le mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltanak le mindig?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon tetszett egy fiú rá írtam minden rendben volt beszélgettünk élőbe is aztán egy nap letiltott és nem beszélt velem többet. Már több fiúval is így jártam. Tudom magamról hogy idegesítem az embereket de folyamatosan próbálok rajta változtatni de egyszerűen nem tudom miért csinálják ezt ha nem idegesítem őket. Szerintetek mit rontok el? Miért vagyok mindig letiltva akkor is ha próbálok kedves lenni és nem nagyon zaklatni az embereket?

#fiú #idegesítő #tiltás #próbálkozok
2016. nov. 14. 16:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintem csúnya vagyok de mindig azt mondják hogy szép vagyok meg aranyos. Bocs képet most nem küldök ha nem baj. Sokaknak az nem tetszik hogy kicsi vagyok (154 cm) és ez elijeszti őket vagy nem tudom. Elég unalmas ember vagyok úgyhogy lehet a hülyeségeim idegesítik őket.
2016. nov. 15. 16:47
 12/19 anonim ***** válasza:
én is kicsi vagyok 173
2016. nov. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó te nem vagy olyan kicsi még így is kb 20 cm különbség van. Ebbe az a szar hogy én mindig a magasabbakra bukok mert nálam nem nagyon van kisebb...
2016. nov. 16. 15:22
 14/19 anonim ***** válasza:
de ez kicsininek számít fiuknál igen ' karatén majndnem mindenki magasabb még a 14-15 évesek is tkd detto nőknél nem hátrány ez nem lehet hogy az arcod csunya ? fogaid rendben van ?
2016. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14 Mi köze van a tiltáshoz ha valakinel rendben van e a foga? Hulyegyerek.. :D

és kérdező, azért mert bunkók..

Én nem tiltanálak:) :D

2016. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
élő beszélgetés után tiltották le gondoltam külső hiba lehet van rá reális esély nem vagyok hülye :)
2016. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
honnan veszed ? nem akar képet küldeni magárol lehet külseje rosz tiszta ápolt vagy ? vagy ugy nézelki mint egy csöves ? lehet nem az alahimeknél kéne próbálkozni pl nézhetsz csunyább srácot is lehet tök rendben vagy csak lehet túl jópasiknál próbálkozol :)
2016. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
alfa hím
2016. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
volt egy fogszabályzos csaj aki tetszett csak nem láttam hogy van ilyenje csak miután beszélt és előszőr megis gondoltam magam aztán jólesz ez és utáána nem is zavart' csak nem tudtam vele összeismerkedni
2016. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!