Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi felszínes ember?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi felszínes ember?

Figyelt kérdés

De komolyan miért?

Beszélgetek egy sráccal és képet kért tőlem küldtem neki erre teljesen megválzott a beszéd stílusa mert meglátta hogy nem egy vékony bombázó vagyok de amíg nem tudta hogy hogy nézek ki nagyon jól elbeszélgettünk mar egy hete... Miért ennyire felszínes?? De ezt több fiúnál is tapasztaltam..nem akarok általánosítani de az emberek 90%-a felszínes és lesz_rják hogy jól elbeszélget vele meg minden mert inkább azt nézik hogy hogy néz ki a másik és ha már nem úgy néz ki mint ahogy ől azt elképzeltél rögtön bunók lesznek és elküldik a másik fêlt a p_csába de miért van ez??

Az fáj nekik vagy mi van? Én ezt már nem értem és eddig se értettem ezt...sokan mondják hogy ők nem nézik a külsőt csak a belsőt meg bla bla bla a f_szt nem nézik..ugy úgy nézik mint a többi.. És ebből van már nagyon elegem..



2017. jan. 9. 13:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

" inkább magammal foglalkozok meg a tanulással meg mellette a munkával mit hogy pasikra pazaroljam az időm és az energiám"

Hadd gratuláljak!

Csak aztán ne csodálkozz, ha rád se akarja majd senki pazarolni a drága idejét!

2017. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló..

Hát pont ezaz hogy senki nem is pazarolja nagy ész pont erről pofaztam ha nem tudsz normális választ írni akkor ne írj kösz szépen ;)

2017. jan. 9. 15:06
 13/28 anonim ***** válasza:

Ezt a kerdest nehez osszefoglalni egy kis mondatba, orakig lehetne egy komoly valaszt adni/irni.

Szerintem te tudod a valaszt a kerdesedre, csak megvagy most bantodva.

Egy otlet, ahogy javithatnal a helyzeteden, az az, hogy egy oszinte baratodat kerd meg (epito kritika), hogy mondja el min javithatnal magadon, testeden, hogyan, es hallgasd meg azt a kritikat. Miutan ezt megtetted, es csinalsz is erte valamit, akkor elfogadod onmagad, szeretni fogod a tested, magabisztos leszel, azt pedig mar tobb ferfi eszreveszi, es nem lesz baj aval, ha van egy kis sulyfelesleg, esetleg annyi megjegyzes lesz "tobbet ne hizz csak foggy", "ne mazold ossze az arcod minden hulyeseggel, eleg ha kihuzod a szemed egy fekete ceruzaval".

Amely no nem fogadja/szegyenli a testet nem sugaroz ki semmit, sot, sokszor azt kellteti, hogy most nem kell neki senki.

Amely baratod azt mondja, hogy pont jo ahogy kinezel, az is jot akar, de tobb kart okoz, mint jot. En a legjobb barataimnak, ha megkerdeznek, elmondom a velemenyemet, akar mi is az, es sokszor megkoszonik, elmondjak, hogy "te vagy az egyetlen, aki egy szemelyes kritikat tud anni, ha jo ha rossz".

27/F +6 eves parkapcsolatban elek, es mindig elmondom a velemenyem paromnak, epito kritikakent, lehet nok szamara kicsit serto is. Ezek az evek alatt ugy erzem egy igazi szep no lett belolle, ilyen norol almodtam mindig. De hogy egy kritikat valaki eltudjon fogadni, ahoz inteligencia is kell, maskepp azt hiszi az ember, hogy most ez a "paraszt" csak gunyolodik, rosszat akar nekem.

Aki szemelyes velemenyt akar, az irjon privatba, baratnommel facebook-rol esetleg segithetunk egy epito kritikat adni.

2017. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Öhm hát köszönöm a valaszotokat :)

Elviselem és elfogadom a kritikát nem azzal van a baj..amúgy nem szeretem festeni magam és nem is szoktam és ezután se fogom..

Értem hogy ez bejön a kapcsolatodban meg minden de pont az a lényeg egy kapcsolatban hogy olyannak fogadjuk el a másikat amilyen és nem pedig az hogy változtassuk olyanra ami magunknak bejön át formáltad a barátnőd olyanra ami neked az "álom nőt" jelenti és a saját személyiségével a saját stílusával amilyen volt régen az eltűnk mert te olyanná formáltad a kritikáiddal aki neker tetszik és ő meg megteszi amit mondasz neki és változtat magán azért hogy neked megfeleljen mert szeret és azt akarja hogy neked jó legyen de eközben az eltűnik amilyen volt régan valójában..ez csak az én véleményem nem bábtásból írtam csak én úgy vagyok vele hogy fogadjuk el a másikat a hibáival együtt is és ne pedig átformáljuk olyanná amilyenné mi akarjuk hogy legyen

2017. jan. 9. 15:44
 15/28 A kérdező kommentje:
*bántásból
2017. jan. 9. 15:45
 16/28 anonim ***** válasza:

Ezt...mimtha en irtam volna.

Szard le oket!1000x jobb sracok vannak a bolygon csak lehet hogy nem veszed eszre :)

Felszines p_csok ..

2017. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Lehet :)

Köszönöm a válaszod :) És mindenkiét! :)

2017. jan. 9. 16:04
 18/28 anonim válasza:

Én is ugyanezt tapasztalom lányokkal, pedig ők már 20 felettiek voltak. Ez van sajnos :(


23/F

2017. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek hátrány ha nem fested magad, ez is emberfüggő.

Nekem például 100x jobban bejön, ha nem festi magát vagy csak minimálisan, semmi műköröm meg egyéb, de valakinek meg pont ez tetszik, mind mások vagyunk és ezt el kell fogadni.

2017. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
A lányok is ugyan ilyenek mind a két nem ilyen csak azt tudnánk hogy miért..
2017. jan. 9. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!