Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi felszínes ember?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi felszínes ember?

Figyelt kérdés

De komolyan miért?

Beszélgetek egy sráccal és képet kért tőlem küldtem neki erre teljesen megválzott a beszéd stílusa mert meglátta hogy nem egy vékony bombázó vagyok de amíg nem tudta hogy hogy nézek ki nagyon jól elbeszélgettünk mar egy hete... Miért ennyire felszínes?? De ezt több fiúnál is tapasztaltam..nem akarok általánosítani de az emberek 90%-a felszínes és lesz_rják hogy jól elbeszélget vele meg minden mert inkább azt nézik hogy hogy néz ki a másik és ha már nem úgy néz ki mint ahogy ől azt elképzeltél rögtön bunók lesznek és elküldik a másik fêlt a p_csába de miért van ez??

Az fáj nekik vagy mi van? Én ezt már nem értem és eddig se értettem ezt...sokan mondják hogy ők nem nézik a külsőt csak a belsőt meg bla bla bla a f_szt nem nézik..ugy úgy nézik mint a többi.. És ebből van már nagyon elegem..



2017. jan. 9. 13:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nem ertettel meg semmit a mondataimbol! Elvarod, hogy egy jo sracot kapjal, de ahogy irtad, volt egy srac akinek te jottel be, es azzal csak barat lettel, akkor te is felszines vagy?!

Nem ertesz te semmit, ez a nagy bajod!

2017. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
6-os te hány éves vagy?
2017. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Végigolvasva a hozzászólásokat én csak annyit tudok mondani, hogy nem feltétlen a másikban kell a hibát keresni...


Az ilyen beszélgetéseknek mindig ez a visszaütője, hiába tetszik valakinek a "jelleme", az alapján, hogy ki miképp fogalmaz meg pár mondatot még nem lehet leszűrni, hogy milyen is valójában. Így van ez a külsővel is, írhatsz te bármit a külsődről, ha gyakorlatilag szinte az ellenkezője a való életben...


Eleve ha tudod magadról, hogy nem vagy egy bombanő és már volt tapasztalatod ilyen tahókkal, akkor tanulhattál volna ebből és tehettél volna az ellen, hogy így alakuljon.


Először felelj meg a saját elvárásaidnak és aztán másoknak de ha a te saját elvárásaid itt leragadtak akkor jobbra ne számítsd, vagy tedd lejjebb a lécet, mást nem tudok mondani...


Remélem az őszinteségem nem azzal jár, hogy lehúzzátok a hozzászólást, az beb_szna...

2017. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#21, 23 nincs magasan a mércém egyáltalán és úgy látszik nagyon félre értették hogy én mire is gondoltam pontosan.. #21 nem vagyok felszínes azt írtam hogy úgy nem tetszettem a srácnak meg ő se nekem magyarul lefordítom neked mert látom értettlen vagy nem voltam az ideálja a srácnak és ő se nekem nem azért mert csúnya hanem azért mert más az ideálom ahogy neki is de ettől még ugyan úgy jól elbeszélgetünk több mint egy év után is szoval elég értettlen vagy ezek szerint..

És 21,23-as válszoló ti nagyon félre értettetek engem

2017. jan. 9. 22:36
 25/28 A kérdező kommentje:
#21 tanulj meg olvasni aztán dumálj kösz
2017. jan. 9. 22:45
 26/28 anonim ***** válasza:

23-as vagyok...


Hát már ne is haragudj de szerintem akkor tanulj meg érthetőbben fogalmazni mert abból amit leírtál lerí, hogy teljes mértékben elítéled az olyan embereket akik a külső alapján (is) vélekednek holott valahol ez teljesen természetes... én el sem kezdenék beszélgetni egy hozzám baromira nem passzoló vízilóval nem, hogy még bókoljak neki....


Ha elolvasod amit korábban írtam nem volt benne offenzíva de amikor így lereagálnak valamit amit gondol az ember ami lehet akár spekuláció vagy egy kész érvekkel alátámasztott tény akkor azzal már ki lehet húzni a gyufát arról nem is beszélve, hogy lepontoz a sok csíra mert megsértődnek....


Ha nektek ez az oldal erről szól és/vagy ennyit ér valakinek a véleménye akkor ehhez csak gratulálni tudok ;)

2017. jan. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

#26 Lehet hogy néhol rosszul fogalmaztam de meglehet érteni ha nem csak átfutásból olvassal el az eber..én egyáltalán nem ítélem el az olyanokat akik a külsőt nézik mert mindenki nézi a külsőt valamilyen szinten..de azért az vicces hogy próbálod kiforgatni a szavaimat ;)

Arról meg nem én tehetek hogy lepontoznak :'D

2017. jan. 10. 05:52
 28/28 A kérdező kommentje:
*ember
2017. jan. 10. 06:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!