Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 15 évesen még nem kell, hogy legyen az embernek barátja, de legalább tetszhetnék valakinek! Mostanában még inkább magányosnak érzem magam! Nem tudom eldönteni, hogy tetszik- e valaki vagy szerelmes vagyok- e belé és körülöttem mindenkinek van vagy volt barátja engem meg soha senki nem vesz észre! Mi lehet a baj? Segíts! Akár privátban is! Kritikusokat is várok! 15/L

2017. jan. 19. 16:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló nagyon szépen köszönöm!
2017. jan. 21. 17:17
 12/13 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló: Önnel pedig teljes mértékben egyetértek!
2017. jan. 21. 17:18
 13/13 anonim ***** válasza:

Na kedves kérdező! :)

Nem vagyok valami nagy nyeremény. És sokáig nem is volt barátnőm. 16 éves koromig kellett várnom, pedig körülöttem már mindenkinek volt. Ne tudd meg mennyire rossz volt. Annyira gondolkodtam, hogy mi a franc baj lehet velem? És hát igazából nem is jöttem rá. :DD

Viszont egyik pénteki este, a haverommal ugyan úgy indult, mint minden este. Elmentünk hozzám, pálinka, bor. Utána mondta, hogy van neki egy ismeretségi köre (csajok) akiknek szalagavatójuk után afterbuli lesz. Nagy nehezen rávett és elmentem vele. Találkoztunk velük és volt egy csaj és mellette mentem mikor mentünk a discoba.

Telt az éjszaka és megláttam, hogy a csaj a discoban egyedül áll. A barátnői elmentem valamerre. Én odamentem és elkezdtünk táncolni (én se voltam szomjas és ő se). Majd gondoltam egyet és lesmároltam. És emlékszem mennyire paráztam, hogy egy 3 évvel idősebb csajra rámásztam. :DD Ez ment egész este. Én másnap lepattintottam, de következő héten a többiek osszehoztak minket. És két idegenből szerelmes lett. Igaz, hogy nem tartott örökké, viszont leszámítva a végét nagyon jó párosok voltunk.

Szóval, mindig akkor fog jönni a szerelem, amikor nem számítasz rá. Nem kell emiatt aggódni. Addig foglald el magad, nézz körbe. Nem kell túl gondolni ezt. :) Legyen szép estéd. :)

2017. febr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!