Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Elítélendő, hogy helyesírás-tr...

GomalFace kérdése:

Elítélendő, hogy helyesírás-troll vagyok?

Figyelt kérdés

Járom az utcákat és apróhirdetéseket javítok piros tollal. Szerintetek ez egy elítélendő tevékenység?

És még valami: jól írtam, hogy helyesírás-troll? Ez az egy szó, amiben nem vagyok biztos.


2012. jan. 14. 14:31
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Alig találtam vissza ehhez a kérdéshez...


Nos, a rendőr srác nem jelzett vissza. :(

Valószínűnek tartom, hogy megszüntette azt a fiókját, amelyiknek a címét megadta régebben, mert eddig mindig pár napon belül válaszolt a "segélyhívásokra".


Kérdező, próbáltad a jogifórumot, aminek bemásoltam a linkjét?


Vagy hagyjuk a csudába az egészet? A korrektor úr sem nyilatkozott már egy ideje... :(


Üdv. :)

2012. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én még itt vagyok.

Nem tudom. Nagyon alábbhagyott a lelkesedés.

Én továbbra is javítgatok itt az oldalon, több-kevesebb sikerrel.

Néha egész jó visszajelzéseket kapok.

Üdv. Ági

2012. febr. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem, megvagyok. A kommandóakcióhoz teljesülnie kell néhány feltételnek:

- jó idő (mert mínuszokban nemcsak kellemetlen a hibavadászat, de ha kezünkben filctollal odafagyunk a hirdetőtáblára, magyarázkodhatunk a biztos uraknak);

- térkép az ordas helyesírási hibákról, ill. útvonalterv;

- infó a várható következményekről, ha netán bármi balul sülne el.

2012. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Ó, a lelkesedésem megvan, csak új profilt csináltam GY.I.K-on, "phail, a kultúrtroll" néven.

Rendszeresen javítok idehaza, a minap egy bojleres hirdetés volt az áldozat. :)

De a fórumon nem tudok kiigazodni. :/

2012. febr. 2. 06:34
 45/46 anonim válasza:
100%
Elég vicces, de egyébként én is ilyen vagyok, mármint én nem ennyire, de ha valaki helytelenül ír, az engem is nagyon zavar.
2012. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nem tudom, most örüljek-e vagy sem, már épp arra gondoltam, hogy ha nem jön össze az akció, akkor kénytelen leszek ismét a régebben egyénileg folytatott plakátszaggatói tevékenységemet űzni... :P


@ Ági: Olvastam néhány válaszod, többek között a kötözködős kérdezőnek írottakat is. Úgy tűnik, nem mindenkinek érdemes segíteni. Tarts ki! :)


@ Korrektor úr:


- A jó idő kivárásával egyetértek. Esetleg meg lehetne sürgetni az illetékeseknél. De hát az időjárás ügyében mindig mindenki csak panaszkodik, soha senki nem intézkedik. :)


- A terep felmérése: Szerintem elég lenne egy vázlatos útvonalterv is, közben lehetne "improvizálni". Viszont ez sem kis munka, ráadásul olyan ember kell hozzá, akinek van a helyismerete. Nem akarok célozgatni, de a fővárosiak előnyben... Én alig néhány üzletet ismerek, továbbá egy nagyobb aluljáróban is simán képes vagyok eltévedni, úgyhogy használhatatlan vagyok erre a célra. :P


- Infók: Megszerezzük valahonnan, ha törik, ha szakad. :)

Esetleg valaki kiírhatna egy kérdést a Politika -> Törvények, jog -> Magyar törvények kategóriában. Arrafelé is szokott mászkálni néhány jogász és jogászpalánta, hátha szerencsénk lesz, és tudnak valami okosat. Én még megpróbálok segítséget kérni Google barátomtól, vele jó csapat vagyunk: név alapján rákeresek a rendőr srácra, hátha találok egy másik elérhetőséget.


@ Kérdező:


- A fórumon itt kérdezhetsz:


[link]


Azt hiszem, be kell hozzá regisztrálni. Ez azért lehet jó, mert vélhetően az az ügyvéd fog válaszolni, akinek a büntető- és szabálysértési ügyek a szakterülete.


A másik lehetőség, hogy írsz egy emailt valamelyik ügyvédnek. Én a nyáron az Obudafan nicken futó Dr. Tarczay Áronnak írtam egy bizonyos ügyben, pár nap múlva válaszolt is, bár elég szűkszavúan.


- A GY.I.K. alatt a Gyakorikérdések.hu-t érted? Csak azért kérdezem, mert nekem a GYIK a "Gyakran ismételt kérdéseket" jelenti bármelyik oldalon. :)

Én ezt az oldalt GYK-nak rövidítem, és így is mondom [gyéká].



U. i. mindenkinek: Ezt láttátok már? ->


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__262659..


Tegnap az első olvasás után nem akartam beleszólni, de ma valahogy nem bírtam ellenállni a kísértésnek... Ha van véleményetek, ne fogjátok vissza magatokat! :)


Üdv. :)

2012. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!