Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elhiszi azt valaki, hogy...

Elhiszi azt valaki, hogy hőségbe forró teát kell inni?

Figyelt kérdés

Teljesen evidens hogy ha valaki fázik, nem hűteni hanem melegedni kell, az hogy ha az embernek melege van, nem tovább kell emelni a hőguta mértékét, hanem hűteni szükséges, ennek ellenére keringenek ilyen urbanlegendek, mint ez. Szerintem az embereket el akarják venni a bizalmát a tudományokba. ?


Ha fáradt vagy, nem még többet kell futkosni, hanem pihenni kell, stb. Én próbáltam hőségbe forró teát inni, de nem volt jó ötlet -.-


2014. nov. 11. 20:28
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/155 A kérdező kommentje:
Alighogy túlvagyunk a kánikulán, szóval reveláns a kérdés. Kipróbáltad a forró italokat a hőségben ? Neked jobban nejött, mint a hideg ? Ezután csak forró italokat fogsz inni?
2017. szept. 5. 18:09
 82/155 anonim ***** válasza:
100%
Én nem forrón ittam a nyáron, hanem simán csak melegen. Jobb volt, vagy legalábbis jobbnak tűnt, mint a hideg.
2017. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/155 anonim ***** válasza:
66%
persze ittam hideget is , de a meleg is segitett...
2017. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/155 anonim ***** válasza:
78%

"Ergo ha nem akarsz izzadni, akkor igyál hideg vizet"


Komolyan van olyan ember, aki a hideg víztől nem izzad? Én szinte rögtön kiizzadom, ha hideg vizet iszok nagy melegben.

2017. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/155 anonim ***** válasza:
36%
én pl nem.
2017. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/155 Márics Attila válasza:
51%
Forró menta teát isznak, a menta forrón is hideg érzetet kellt.
2017. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/155 anonim válasza:
51%
Én szoktam hőségben forró teát inni, pont azért, hogy jobban menjen az izzadás, ami után kevésbé izzadok.
2017. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/155 anonim ***** válasza:
47%
A Q melegben semmilyen alkoholtnem kéne inni, jaja, nőidet sört SEM, ez mégsem zavarja a prolikat sörivás közben 40+ fokban.
2017. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/155 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te a kvantum bevonzásos, ősrobbanásos, párhuzamos univerzumos ember vagy ugye? Azokat a kérdéseket szoktad még kiemelni.


Csak mert feltűnt hogy ugyanaz a stílus, főleg ezek az egyes számban kiírt kérdések: "Te mit gondolsz erről? Próbáltál már forró teát iszogatni? Hogy tudod elfogadni a párhuzamos univerzum világképét?" Mindig úgy kérdezel mintha egy emberrel beszélgetnél, nem 20-szal.


Annyit el kell ismernem hogy igazi reneszánsz ember vagy, becsülöm hogy mennyi témában mutatsz éveken át tartó, folyamatos érdeklődést, kvantummechanika, forró tea kérdése, relativitáselmélet, stb. Hamarosan ennek a kérdésnek is a harmadik születésnapját ünnepeljük!

2017. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/155 A kérdező kommentje:
Vajon, ha szerinted kánikulában forró teát kell inni ennek analógiájára hidegben, jeges iceteát kellene szürcsőlni? Kipróbáltad ezt is?
2017. okt. 29. 10:56
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!