Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Felnőttek szoktak egymásnak...

Felnőttek szoktak egymásnak mikulásra venni csokit meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 05:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

Én adtam a páromnak és tőle is kaptam.Bár nem csokit,hanem tárgyat,de múlt évben pl édességet adtunk.

Miért ne lehetne megajándékozni a másikat?

Pl amikor kicsi voltam és jött a Mikulás,akkor anyáéknál is jött, nem csak a gyerekek kaptak

2016. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

A szeretetünk jeleként szoktunk, bár már az unokáink sem hisznek a Mikulás-mesében.

Mandarint meg csokit találtam a csizmámban, miután az unokám elment. Olyan jólesett, hogy tovább viszi ezt a szokást.

2016. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy kedves dolog, ami a mai rohanó, stresszel telített életben egy alkalom a kedvesség és vidámság visszaszerzésére, amit gyerekkorban éltünk át. Csak már nem csokit hoz Miki Bá, hanem felnőtt játékokat és kedvességeket, amik máshogy okoznak boldogságot ;)
2016. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Te perverz xd
2016. dec. 9. 09:05
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
Igen.A felnőtt 19 éves lányom még kap csomagot.A párom csak szaloncukrot kap a cipőjébe.
2016. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
19 évesen kap még csomagot? xd
2016. dec. 9. 09:23
 17/29 anonim ***** válasza:
92%

Igen, szoktunk - persze nem kerítünk nagy feneket neki, csak odaadjuk egymásnak, és elmajszoljuk:).

És természetesen karácsonyi ajándékozás is van.

2016. dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósom 70 éves, a nagyanyám 86, mindkettő kap csomagot. Ezzel mi a problema?
2016. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
igen szoktunk.
2016. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyan családról, akik nem ajándékozzák meg egymást karácsonyról. Amikor először hallottam erről, nagyon csodálkoztam. De mostanában egyre inkább elegem van abból, ahogy elüzletiesedik az ünnep, ezért egyre inkább úgy vagyok vele, hogy bárcsak mindenki tudná azt tekinteni a legnagyobb ajándéknak, ha saját magát adja: az idejét, az ottlevését a családi összejöveteleken, az odafigyelését, a segítőkészségét, stb.
2016. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!