Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Felnőttek szoktak egymásnak...

Felnőttek szoktak egymásnak mikulásra venni csokit meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 05:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
karácsonyról = karácsonykor
2016. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Ez csak egy szokás. Párom családjában szokás, hogy mikuláskor csokit meg ilyesmit adnak egymásnak a felnőttek. Én is kaptam most. Az én családomban még karácsonyra sem veszünk egymásnak ajándékot. A szokások sokfélék lehetnek.
2016. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%
#15 te vagy a perverz. Downhill-es cuccokat hozott a bringához.
2016. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
70%
Szerintem van akik szoktak
2016. dec. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%
Ez jellem kérdése. Én gyermek lelkű vagyok, és sosem fog benőni a fejem lágya, így mikor nagygyerekként szüleim abba akarták hagyni a Mikulásos ajándékozást én folytattam így ők is. :D Azóta a barátommal is ezt játszom. Észre vettem hogy a felnőttek is nagyon örülnek neki, mint ahogy én is, csak én rá is játszok és be is vallom. Ezek azok a kis világító csillagok az egemen amik bearanyozzák az életem. Nem tudom mások miért ilyen mufurcak már ha beszólnak annak aki felnőttként is tartja ezt, nyílván itt már nem arról van szó hogy hiszek egy szakállas télapóban, hanem az örömszerzés lehetősége (mint kijelölt ünnep, vagy alkalom) és annak kihasználása. Játék! :)
2016. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok, felettem írták hogy szokások sokfélék és kinél hogy szokták. Ez nagyon is igaz, de ez esetben ezt a szokást én hoztam be a családba. ;)
2016. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2016. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
0%
Szoktak, de nem ajánlott (legalábbis szerintem) mivel ez gyerekes magatartás. És ugye a felnőtt legyen felnőtt, ne gyerek.
2016. dec. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A mi családunkban megmaradt a Mikulás- napi ajándékozás. Ilyenkor édességgel lepjük meg egymást.
2019. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!