Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nehéz Londonban munkát találni?

Nehéz Londonban munkát találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 2 hét múlva szeretnék Londonba utazni és ott munkát keresni. Az angolt folyékonyan beszélem, illetve tudok egy kicsit németül is. 20 éves vagyok és bármilyen munkát szívesen vállalnék. Kb. 1000 fonttal mennék ki, az egy hónapra valószínűleg elég. Ha van bármilyen tapasztalatotok kérlek írjátok meg! Aki akar munkát az tényleg talál vagy ez csupán tévhit? A válaszokat előre is köszönöm.


2011. ápr. 11. 14:42
 1/6 anonim válasza:
Szio! 2 hete jöttem el Londonból, majd' 2 évig éltem kint. Akkora város, hogy aki dolgozni akar, az ott tényleg tud. A kapcsolatok nagyon fontosak. Legyél jófej és ismerkedj. Ha folyékonyan beszélsz, akkor főleg menni fog. Én úgy mentem ki, hogy egy szót sem tudtam. :) 1000 font elég lesz. A szállás 70-100 között van hetente, általában 2 hét deposittal. A kaja olcsó, imádtam az Icelandet. :) Egyfontosba pedig minden egyebet megkapsz (tisztítószerek, tisztálkodási cuccok). Nekem szerencsém volt, mert úgy mentem ki, hogy volt munkám. Szállást iwiw-en nézzél, munkát pedig ismerőstől, ha van. Vagy cv-vel indulj neki és add be pár helyre. Sok szerencsét!
2011. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2011. ápr. 11. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy folyékonyan beszélsz angolul, akkor azt mondom, hogy nyugodtan vágj bele. Fogsz találni munkát. Én is nagyon jó angollal jöttem ki, de nekem volt "sok" félretett pénzem, így nem voltam rászorulva a mosogatói, meg a mekis meg gyári állásokra, volt időm és pénzem kivárni hogy a szakmámban kapjak munkát. 5 hétbe tellett, de megérte. Szóval csak hajrá! De nagyon vigyázz a kinti magyarokkal! Ha jót akarsz, akkor inkább intézz mindent magadnak! Ez a biztos! Sok sikert!
2011. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elnézést ,hogy csak úgy közbeszólok ,de Londonban mennyit lehet keresni ha mekiben dolgozik valaki vagy mosogat?

A kérdezőnek pedig sok szerencsét!

2011. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt viszont sajnos nem tudom hogy mennyit fizet egy McDonalds-os állás. De ahhoz biztos eleget hogy kint tudj maradni(szállás+kaja).
2011. ápr. 11. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A mosogatós és egyéb pl. mekis állások legtöbbször az épp aktuális minimálbért fizetik, ami jelenleg BRUTTÓ 5.93 font/óra(ebből lejön kb. 17-18%-adó és egyéb járulékok)
2011. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!